پخش خودکار بعدی
ویدیو ۳۶۰ درجه

پیاده روی در پارک آزادی ، شارلوت

وب گرد وب گرد
167

پارک آزادی یک پارک 98 هکتار در شارلوت، کارولینای شمالی است. پارک در 1900 بلوار شرق بین محله های تاریخی دیلورث و میر پارک شارلوت قرار دارد و پارک در دریاچه 7 هکتار قرار دارد و حدود 3 کیلومتر (4/8 کیلومتر) از قلب مرکز شهر شارلوت است.


پارک مسیرهای پیاده روی، تنیس / والیبال، زمین های ورزشی / ورزشی و تجهیزات زمین بازی را پوشش داده است. پارک حاوی یک موتور بخار است که حصار بندی شده است و دارای میله های ایمنی بیش از مناقصه است، اما می توان به کابین راه برود. در سال های قبل، قطار باز بود و بچه ها می توانند در بالای آن و زیر آن صعود کنند. در طی آن دوره زمانی دو موتور آتش نشانی با یک موتور سیکلت قدیمی در جلو برای موتور وجود داشت. هر دو کامیون آتش نشانی داخلی و قسمت شلنگ عقب برای بچه ها برای کشف، بازی و یادگیری باز است. در آنجا یک جنگنده F-86 Saber جت وجود داشت و یک تانک ارتشی که کودکان میتوانستند بازی کنند.


فیلم های رایگان و اجرای موسیقی در پارک پارک در تابستان ارائه شده است. هر پارک آزاد در ماه سپتامبر، محل برگزاری جشنواره پنج روزه در پارک است که سالانه بیش از 100،000 بازدید کننده جذب می شود و توسط انجمن گردشگری جنوب شرقی به عنوان رویداد 20 شناخته شده است. مجاور پارک آزادی، موزه طبیعت شارلوت، مرکز سرگرمی و یادگیری کودکان کودکان است که توسط Discovery Place اداره می شود که حیوانات و گیاهان منطقه پیمونت را نشان می دهد

تاریخ انتشار 29 / 08 / 1397
دسته‌بندی 360 درجه
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.