پخش خودکار بعدی

مهدی امیرآبادی به کمپین ورزش سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
48


با دعوت از محسن کریمی؛

مهدی امیرآبادی به کمپین ورزش سه پیوست

مدافع راست سال‌های نه‌چندان دور تیم ملی و باشگاه استقلال برای کمک به سیل‌زدگان به کمپین ورزش سه ملحق شد و از همبازی سابق خود نیز دعوت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی امیرآبادی بازیکن اسبق تیم ملی، سایپا و استقلال است که با 165 بازی برای استقلال جزو بازیکنان پر سابقه این تیم به شمار می‌آید. او به همراه استقلال دو بار قهرمانی  لیگ برترو همچنین دو بار قهرمانی جام حذفی ایران را تجربه کرده است. امیرآبادی درعرصه ملی نیز موفق شد در بازیهای آسیایی بوسان به همراه تیم ملی عنوان نخست این رقابت ها را به دست بیاورد.

مهدی امیر آبادی که این روزها به عنوان کارشناس فوتبال در برنامه های مختلف تلویزیونی حضور می یابد در چند با دعوت همبازیانش به حضور در  کمپین کمک به سیل زدگان کشور روبرو شد و خیلی زود به این پویش پیوست .امیرآبادی در این ویدئو می گوید: با دعوت از محسن کریمی در کمپین سیل زدگان کشورمان که سایت ورزش سه برگزار کرده شرکت می کنم.

 وی در ادامه گفت: یکی از لباس های دوران فوتبالم را به کمپین ورزش سه اهدا می کنم و امیدوارم عواید فروش این پیراهن بتواند لبخند را بر لبان هموطان سیل زده کشورم بنشاند.

وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده اند. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ ، جواد نکونام ، پژمان جمشیدی ،امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، محید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش می کشند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.

هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان رادارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.

کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 21 / 03 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.