پخش خودکار بعدی

معرفی برترین سایت های کلیکی خارجی

safa safa
49

معرفی برترین سایت های کلیکی خارجی


سایت minerva-clicks : تعداد اعضا بین هزار تا ده هزار - دارای نمره 4.8 از 5 - پرداخت .005 دلار به ازای هر کلیک - وضعیت : درحال پرداخت -لینک عضویت در سایت minerva-clicks


سایت sprizads : تعداد اعضا بین ده هزار تا صد هزار - دارای نمره 4.8 از 5 - پراخت .0025 دلار به ازای هر کلیک - وضعیت : درحال پرداخت - لینک عضویت در این سایت


سایت قابل اعتماد و قدیمی اپتیمال باکس: لینک عضویت در این سایت


سایت بین المللی و قابل اعتماد پیکو کلیکس با ادمین ایرانی


 


کسب در آمد دلاری از سایت کلیکی cash4ever  


این سایت یکی از سایت های کلیکی جدید و پرسود است. کاربران این سایت حتی در حالت استاندارد و بدون رفرال ( اجاره ای و یا مستقیم) هم می توانند در آمد خوبی در این سایت داشته باشند. حداقل درآمد از این سایت به ازای 10 کلیک روزانه (در حالت عضویت استاندارد) 3 سنت است. و مینیمم برداشت نیز 3 دلار است. دیگر ویژگیهای این سایت را در زیر می بینید:


  • Earn up to $0.02 per click
  • Earn up to $0.0195 per referral click
  • Super Speed Payments and Receiving System
  • Detailed statistics of your referral clicks
  • Profesional Support

شما عزیزان با کلیک بر روی لینک عضویت می توانید عضو این سایت شده و کسب درآمد کنید.


اگر تا حالا با سایت های کلیکی خارجی کار نکرده اید پیشنهاد میکنم اول یک کیف پول مجازی و قابل اعتماد برا ی خود ایجاد کنید . پرفکت مانی و پاییر کیف های پول بین المللی امن و قابل اعتماد است که ایران را تحریم نکرده اند و در ضمن پرفکت مانی از زبان فارسی نیز پشتیبانی میکند. راهنمای عضویت در سایت پرفکت مانی و پاییر و نحوه کار با سایت های کلیکی (pdf)


قابل توجه دوستانی که نمی دونند سایت های کلیکی چیه


سایتهای کلیکی به دسته ای از سایت ها گفته میشه که پرداخت به ازای کلیک دارند. بسیاری از این سایت ها بعد از مدتی از فعالیتشان کلاه بردار در می آیند ولی این سایت هایی که بنده به شما معرفی میکنم بهترین سایت های کلیکی هستند که به دلار پرداخت می کنند و ماندگاری زیادی داشتند. بنده سعی میکنم این لیست رو همیشه بروز نگه دارم از بین این سایت هایی که به شما معرفی کردم سه سایت اپتیمال باکس اسکرلت کلیکس و دانکی میل ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به بقیه دارند و بسیار قابل اعتماد هستند.


بهترین راه برای پیشرفت در این سایت ها سرمایه گذاری است ولی بنده پیشنهاد میکنم یه مدتی تو این سایت ها کار کنید و بعد سرمایگذاری کنید.


این سایت ها پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارند ولی به شرط اینکه راه و چاهها را بلد باشید.]در حال حاضر بهترین سایت ها برای سرمایه گذاری اپتیمال باکسماینروا و اسپرایز ادز و پیکوکلیکس است است[


   تمام کسانی که با لینک های داده شده در بالا در این سایت ها عضو شوند برای در یافت مشاوره رایگان (با ذکرنام کاربری ثبت نام شده در این سایت ها)


می توانند از طریق سایت netbusinessrating با بنده در ارتباط باشند. نام کاربری من در این سایت safa100  است. ( بعد اینکه در این سایت ثبت نام کردید می توانید با جستوجوی نام کاربری من در قسمت مربوطه من رو فالو کنید و بعد هرسوالی که داشتید میتونید از من بپرسید)

تاریخ انتشار 04 / 01 / 1398
دسته‌بندی متفرقه
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.