پخش خودکار بعدی

فیلم سینمایی انتقام جویان جنگ بی نهایت زیرنویس فارسی - Avengers Infinity War 2018

کافه تماشا کافه تماشا
402

کارگردان : Anthony Russo, Joe Russo


بازیگران : Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr, Chris Pratt


فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت Avengers: Infinity War 2018 یک فیلم ابرقهرمان آمریکایی است که بر اساس گروه Avengers Marvel Comics ساخته شده توسط Marvel Studios و توسط والت دیزنی استودیو Motion Pictures منتشر شده است. فیلم انتقام جویان جنگ بی نهایت دنباله ای بر فیلم های 2012 Avengers و Avengers: Age of Ultron 2015 میباشد. این فیلم توسط آنتونی و جو روسو کارگردانی شده است، با فیلمنامه ای از کریستوفر مارکوس و استفن مکفلی، بیشتر بازیگران نسخه قبلی در این قسمت هنرنمایی کرده و همچنین ستاره فیلم محافظان کهکشان نیز برای مقابله با Thanos، که در حال تلاش برای جمع آوری سنگ بی نهایت است به گروه انتقام جویان میپیوندد.


Avengers: Infinity War را می‌توان بزرگ‌ترین فیلم مارول تا به امروز دانست که در آن ابرقهرمان‌های مختلف کنار هم جمع می‌شوند تا با تانوس، شخصیت منفی اصلی فیلم، مبارزه کنند و دنیا را از تهدید وی نجات دهند.


در این فیلم شخصیت‌هایی چون کاپیتان آمریکا با بازی کریس ایوانز، آیرون من با بازی رابرت داونی جونیور، مرد عنکبوتی با بازی تام هالند، دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ، ثور با بازی کریس همسورث، هالک با بازی مارک روفالو، بلک ویدو با بازی اسکارلت جوهانسون، اسکارلت ویچ با بازی الیزابت اولسن، هاوک آی با بازی جرمی رنر، پلنگ سیاه با بازی چادویک بوزمن، باکی بارنز با بازی سباستین استن، مرد مورچه‌ای با بازی پل راد، واسپ با بازی اوانجلین لیلی، گامورا با بازی زویی سالدانا، استار لرد با بازی کریس پرت، دراکس ویرانگر با بازی دیوید باتیستا، مانتیس با بازی پام کلمنتیف، والکری با بازی تسا تامپسون، نیک فیوری با بازی ساموئل ال جکسون، فالکون با بازی آنتونی مک‌کی، ویژن با بازی پل بتانی و کاراکتر‌های دیگر حضور خواهند داشت.


داستان فیلم از آنجایی شروع میشود که گروه انتقام جویان از هم گسسته شده و برای هدف جدید میبایست متحد شوند و نیروهای نگهبانان کهکشان نیز در این را همراه میشوند تا با تانوس که به دنبال سنگ ابدیت است و میخواهد فضا و زمان را از آن خود کند مبارزه کنند.اما…

تاریخ انتشار 09 / 05 / 1397
دسته‌بندی فیلم
نظرات کاربران
حاشیه -

👌👌

والت دیزنی -

این فیلم عشقه زندگیه

آپاراتچی -

عاشق این فیلمم آخرش داغونم کرد

به روز موزیک -

عالیه این فیلم

برترین -

Chris Pratt تو این فیلم واقعا نقش خوبی داشت

دنیای فناوری -

عالیه این فیلم

دیدنی ها -

ای ول، عالی بود این

گیم باکس -

عالی بوووووود

سیگنال -

این فیلم عشقه❤️🤔

حمیدرضانقیان-2 -

سلام