پخش خودکار بعدی

محسن بنگر با دعوت از شجاع به کمپین ورزش سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
48


دعوت کاپیتان سابق پرسپولیس از شجاع


محسن بنگر به کمپین ورزش سه برای بازسازی مناطق سیل زده ملحق شد.


به گزارش ورزش سه محسن بنگر کاپیتان سابق تیم پرسپولیس که این روزها همچنان در سطح حرفه ای فوتبال بازی میکند به کمپین ورزش سه پیوست و گفت: به نام خدا من محسن بنگر هستم و سلام عرض میکنم خدمت تمام مردم ایران و دوستان خوبم.


وی افزود: با کمک ورزش سه به کمپین کمک به مردم سیل زده پیوستم. دوست خوبم شجاع خلیل زاده را به این کمپین دعوت میکنم و امیدوارم از طرف مردم ایران هم حمایت بشود.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان علی فتح الله زاده فرزان عاشورزاده و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل زدگان به چالش می کشند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.


هموطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز کرده و رسید آن را برای وبسایت ورزش سه ارسال کنند تا علاوه بر اجر معنوی نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وبسایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیرنقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 09 / 03 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.