پخش خودکار بعدی

محمدرضا اخباری شاد به کمپین ستاره ها پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
48


با دعوت از مسعود شجاعی

محمدرضا اخباری به کمپین ورزش سه پیوست


دروازه بان تیم تراکتور به کمپین کمک به سیل زدگان ملحق شد و از مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی و تیم تبریزی نیز دعوت به عمل آورد.


به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا اخباری دروازه بان ۲۷ ساله فوتبال ایران که سابقه حضور در تیم ملی را هم دارد به دلیل برخی بدشانسی ها دو سال از بهترین دوران خود را از دست داد. این دروازه بان که با سایپا به فوتبال ایران معرفی شد برای گذراندن خدمت سربازی اش به تراکتور رفت. اوج دوران بازی اخباری در دوران سربازی اش بود که محبوبیت زیادی نزد تراکتوری‌ها کسب کرد و به تیم ملی نیز رسید.


او بعد از پایان خدمت سربازی اش مجبور شد به سایپا برگردد اما اختلاف با مدیران وقت باشگاه مانع ازموفقیتش شد و در نهایت بار دیگر به تراکتور برگشت و حالا امیددارد در آینده دوباره به روزهای اوج برگردد.


حالا این دروازه بان باتجربه لیگ برتری با انتشار ویدئویی به کمپین حمایت از سیل زدگان ورزش سه می پیوندد.


اخباری در این خصوص گفت: از حادثه سیل اخیر متاثر شدم و وظیفه خودم می دانستم که به عنوان عضو کوچکی از خانواده فوتبال به کمپین حمایت از سیل زدگان بپیوندم که با تلاش ورزش سه ایجاد شده است.


این بازیکن در ادامه صحبت هایش تاکید کرد: از آقاز مسعود شجاعی کاپیتان محبوب تیم ملی و تراکتور هم دعوت می‌کنم که به این کمپین ملحق شوند.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی ،امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.


هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 26 / 04 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
سارا تات -

👍