مکمل بدنسازی سریوس مس اپتیموم نوتریشن

داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع

https://drzohrezarepharmacy.com/Product/gainer/Optimum-Nutrition-Gainer-Serious-Mass-Powde


پودر سریوس مس اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition Gainer Serious Mass Powder) رو میخوایم به اسم بمب معرفی کنیم. مکمل سریوس مس یک مکمل همه چی تموم با چندین قایلیت تولید شده تا شما به هر آنچه میخواهید دست پیدا کنید. این مکمل یک گینر تمام عیار است که حاوی کربوهیدرات فیبر پروتئین 12 نوع از ویتامین های ضروری و مورد نیاز در بدنسازی و حتی 100 درصد نیاز روزانه 13 نوع ماده معدنی مهم کراتین مونوهیدرات و آمینو اسید می باشد.


مکمل گینر سریوس مس اپتیموم نوتریشن محصولی فاقد شکر می باشد و دارای 25 نوع ویتامین و املاح معدنی ضروری گلوتامین کراتین و اسید گلوتامیک در هر وعده است. این مکمل در افرادی که به سختی وزن می گیرند و در روز کالری فراوانی در هنگام کار یا دیگر فعالیت های روزمره مصرف می کنند توصیه می گردد. سرعت حل شوندگی و جذب کامل این محصول آنرا مکملی ایده آل برای بعد از تمرین و میان وعده به منظور افزایش حجم و وزن تبدیل کرده است.


ویژگی گینر:


برخی ویژگی های منحصر به فرد گینر سریوس مس اپتیموم نوتریشن امکان دریفت کالری اضافی 1250 کالری با کیفیت در هر وعده مصرفی 50 گرم پروتئین ترکیبی 250 گرم کربوهیدرات 25 نوع مواد و املاح معدنی مناسب جهت افراد لاغر اندام جهت افزایش وزن می باشد. این مکمل مناسب برای خانم ها و آقایان است که باعث بهبود کارایی در تمرینات جلوگیری از تحلیل عضلانی افزایش قدرت در تمرینات و بارگیری گلیکوژنی عضلات می شود.


گینر سریوس مس اپتیموم نوتریشن را می توان به همراه مخلوطی از بستنی شیر موز شیک های مختلف و دسرهای کربوهیدراته ترکیب نموده و بدین ترتیب کالری بیشتری را برای بدن فراهم آورد. گینر سریوس مس اپتیموم نوتریشن بدن شما را در هنگام تمرینات سخت و پرشدت در حالت آنابولیک قرار می دهد و از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری به عمل می آورد. همچنین در هنگام استفاده از این محصول در زمان پس از تمرین و در هنگام استراحت فرآیند ریکاوری و عضله سازی را به سرعت و با جذب سریع خود آغاز می کند و بدین ترتیب شما را همواره در حالت عضله سازی و افزایش حجم و وزن عضلانی نگه می دارد.


ترکیبات 1250کالری در هر وعده 250گرم کربوهیدرات پروتئین 50 گرم 3.5 گرم چربی 27٪ کلسترول 10٪ چربی اشباع 23 گرم شکر


یعنی میتوان به زبان ساده تر گفت با این محصول شما نیاز چندانی به سایر مکملها ویتامینه کربوهیدرات و انرژی زا نخواهید داشت

دیدگاه کاربران