پخش خودکار بعدی

تکنولوژی فکر باورها دکتر علیرضا آزمندیان (قسمت دوم)

متین دی وی دی متین دی وی دی

امروزه دانشمندان علم موفقیت به این نتیجه رسیده‌اند که فرق بین انسان ها فرق در اندیشه‌هاست. موفقیت و شکست حاصل دو نوع طرز تفکر است. فقر در دنیای یک انسان فقیر حاصل فکر فقیرانه اوست و ثروت در دنیای یک انسان ثروتمند حاصل اندیشه‌های ثروت‌جویانه او. انسان های موفق در تاریخ کسانی بوده‌اند که موفقیت‌طلبانه اندیشیده‌اند. هر موفقیتی در دنیای یک انسان موفق از یک فکر شروع می‌شود زیرا انسان این قابلیت را دارد که به هر آنچه فکر کند همان را خلق کند.


به همین دلیل است که امروزه بشر در کنار همه تکنولوژی‌هایی که خلق کرده‌است اینک به تکنولوژی جدیدی روی آورده‌است به نام تکنولوژی فکر (Technology of Thought) تا با استفاده از این تکنولوژی در ذهن که کارگاه تولید فکر انسان است به جای اندیشه‌های ملال‌انگیز ناامیدکننده و فقیرگونه بتواند اندیشه‌های ناب شاهکارآفرین خلق کند تا از این رهگذر در دنیای بیرونش بتواند از زندگی‌اش یک شاهکار بیافریند.


دکتر علیرضا آزمندیان بنیانگذار تکنولوژی فکر در ایران نویسنده استاد دانشگاه و یکی از سخنرانان انگیزشی در ایران است.در مجموعه حاضر بهترین سخنرانی های ایشان درباره تکنولوژی فکر گردآوری شده است.

تاریخ انتشار 17 / 03 / 1398
دسته‌بندی مستند
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.