پخش خودکار بعدی

فراز کمالوند به کمپین ورزش سه پیوست

ویدئو ورزشی ویدئو ورزشی
61


با دعوت از مرتضی اسدی

فراز کمالوند به کمپین ورزش سه پیوست


سرمربی پارس جنوبی جم به کمپین کمک به سیل زدگان ملحق شد و از مرتضی اسدی دستیار کنونی و شاگرد سابق خودش نیز دعوت به عمل آورد.


به گزارش "ورزش سه" فراز کمالوند سرمربی 43 ساله پارس جنوبی جم است که سابقه زیادی در این عرصه دارد. او که مربیگری فوتبال را از سنین پایین شروع کرده سابقه حضور در تیم های متعددی را در کارنامه اش دارد. این مربی جوان تجربیات متعددی در این سالها به دست آورده و موفق شده افتخارات زیادی را هم به دست آورد.


کمالوند با تیم های استقلال اهوازشیرین فراز کرمانشاه تراکتورسازی و شهرداری تبریز موفق به صعود به لیگ برتر شد و با گسترش فولاد تبریز و صنعت نفت آبادان بهترین نتایج تاریخ این دو تیم را در لیگ برتر به دست آورد. او حالا با کوله باری ازتجربیات با پارس جنوبی جم چالش جدیدی را تجربه خواهد کرد.


حالا این سرمربی لیگ برتری با انتشار ویدئویی به کمپین حمایت از سیل زدگان ورزش سه می پیوندد.


کمالوند در این خصوص گفت: میخواستم از فرصتی که پیش آمده برای آگاهی دادن مردم جهت حضور ادامه دار در نهضت بازسازی مناطق سیل زده استفاده کنم.


این مربی در ادامه صحبت هایش تاکید کرد: من با اهدای یک میلیون تومان وجه نقد و سایر لوازم مورد نیاز در کمپین بازسازی مناطق سیل زده سایت ورزش سه شرکت می کنم. از آقای مرتضی اسدی هم دعوت می کنم که به این کمپین ملحق شوند.

وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ جواد نکونام پژمان جمشیدی امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.


هم وطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 19 / 04 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.