پخش خودکار بعدی

امیر عابدزاده گلر ملی پوش فوتبال ایران نیز به کمپین ورزش سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
46

ضمن دعوت از گلر تیم ملی فوتبال ساحلی


عابدزاده با پیراهن ماریتیمو در کمپین ورزش سه


امیر عابدزاده گلر ملی پوش فوتبال ایران نیز به کمپین کمک به بازسازی مناطق سیل زده ورزش سه پیوست.


به گزارش "ورزش سه" امیر عابدزاده جزو لژیونرهای موفق فوتبال ایران است که از سال های پیش در فوتبال پرتغال حضور دارد و به واسطه درخشش در این لیگ به پیراهن تیم ملی ایران نیز رسیده است.


عابدزاده با پیوستن به کمپین کمک به سیل زدگان اظهار داشت: امیر عابدزاده هستم به کمپین حمایت از سیل زدگان می پیوندم.


وی همچنین گفت: دوستان خوبم پیمان حسینی و مرتضی پورعلی گنجی را به این کمپین دعوت می کنم و این پیراهن را هم در اختیار کمپین قرار می دهم.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده اند. چهره های ورزشی و هنری همانند امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی محید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان علی فتح الله زاده و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش می کشند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.


هموطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وبسایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وبسایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیرنقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 08 / 03 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.