پخش خودکار بعدی

حامد حدادی به کمپین "ورزش سه" پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
47

با دعوت از صمد نیکخواه بهرامی


حامد حدادی به کمپین "ورزش سه" پیوست


ستاره بسکتبال ایران و آسیا به کمپین "ورزش سه" برای کمک به سیل زدگان پیوست. 


به گزارش "ورزش سه" حامد حدادی سنتر 218 سانتی متری تیم ملی بسکتبال ایران که بارها به عنوان بهترین بازیکن آسیا انتخاب شده و سابقه بازی در لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا(NBA) را هم در کارنامه دارد به کمپین "ورزش سه" که در جهت کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر کشور راه اندازی شده پیوست.


حدادی که هم اکنون به همراه سایر اعضای تیم ملی بسکتبال در اردو به سر می برد و خودش را برای جام جهانی 2019 در چین آماده می کند در این باره گفت: من حامد حدادی عضو تیم ملی بسکتبال به کمپین "ورزش سه" که در جهت کمک به سیل زدگان راه اندازی شده می پیوندم. همچنین از صمد نیکخواه بهرامی هم می خواهم که به این کمپین ملحق شود.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ جواد نکونام پژمان جمشیدی امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل‌زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.


هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیما به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد

تاریخ انتشار 10 / 04 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.