پخش خودکار بعدی

کنکور متالورژی مصاحبه با رتبه 59 سال 98

mavadkonkoor mavadkonkoor

با سلام خدمت دوستان


من رضا کیانی هستم شرکت کننده کنکور ارشد 98


من موفق شدم رتبه‌ی 59 جوشکاری به دست بیارم با توجه به این که رشته کارشناسی من کامپیوتر بود تو دانشگاه شیراز


من حدودای بهمن ماه بود که تصمیم به این تغییر رشته گرفتم و اونجا توی گوگل که سرچ کردم با استاد صفرپور و موسسه‌ی ایران مواد آشنا شدم.


اون جا دوره‌ی فشرده ی زمستون بود که اون دوره خیلی به من کمک کرد چون توی 6 هفته بود و کلا جوری بود که من همه‌ی مطالبو یاد گرفتم تو اون دوره و تو اون زمان کم حکم یک نوشدارو برای من داشت.


درس خواص مکانیکی رو که همون موقع همه‌ی مطالبو سر کلاس یاد می‌گرفتم و بعدش تستارو به راحتی میزدم درس مکانیکی یه مقدار اذیت می‌شدم که اونم با توجه به این که مثلا دوره‌های آنلاین بازبینی داره این خیلی به من کمک کرد چون اونارو چندبار می دیدم . درس ترمو هم علاوه بر اینکه یاد گرفتنش هست خودتونم باید یه مقدار بیشتر روش کار کنین بعد اواخر اسفندماه که این کلاسا تموم شد بعدش داخل عید دوره‌ی عیدانه بود که یه دوره‌ی یه هفته ایه و تمام مطالب داخل اون دوباره برای من مرور شد.


خیلی دوره خوبی بود فکر کنم میدونین که دیگه کنکور ماهم عقب افتاد که این فرصتی شد که من آزمونای جامع توی اردیبهشت و خرداد ماه بود هم شرکت کنم این آزمون ها هم به من خیلی کمک کرد چون من نمیدونستم با فلان درصد توی یک درس چه رتبه‌ای میارم و موقعی که درصد خوبی توی یکی از درسای سه‌گانه ی خود موادو می‌زدم و درصد بالای زبان خودم باعث می‌شد که رتبه بیارم اینجا بود که باعث شد بفهمم درسایی مثل زبان و ریاضی چه تاثیری دارن البته من خودم ریاضی رو وقت نداشتم نزدم ولی چون زبانم خوب بود خیلی تاثیر داشت.


برای اون اواخرم از کتاب جمع بندی کنکور مواد استفاده کردم که این سه هفته ی آخر فقط این کتاب دست من بود و آزمونای چندسال اخیر هم زدم که این مورد خیلی بهم کمک کرد.


توصیم به داوطلبا اینه که هیچ وقت ناامید نشن چون این مسیر کنکور دادن کل مسیر بالا پایینیه و اگر یه مشاورباتجربه و خوب مثل استاد صفرپور کنارتون باشه دیگه لازم نیست نگران باشین حتی یه وقتایی تلنگرای ایشون بود که به قول خودشون دوباره منو آورد به بازی و باعث شد که این رتبه ی دورقمی رو کسب کنم.


در آخر هم سعادتی بود که من با موسسه ی ایران مواد و هم چنین استاد صفرپور آشنا شدم واقعا کسب این رتبه بدون ایشون ممکن نبود.


برای مشاهده سایر مصاحبه های رتبه های برتر کنکور مهندسی مواد نحوه مطالعه برنامه ریزی و موفقیت در کنکور به وب سایت مواد کنکورمراجعه کنید: http://mavadkonkoor.ir

تاریخ انتشار 26 / 10 / 1398
دسته‌بندی آموزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.