پخش خودکار بعدی

عسل کوهستان

عسل فروشی مادر عسل فروشی مادر
2

#پیشگیری_کرونا 


#درمان_کرونا باعسل ژله رویال


#عسل_طبیعی از خواص آنتی اکسیدانی ضد باکتری و ضد میکروبی برخوردار است که به مبارزه با سرماخوردگی و علائم آن کمک می کنند. #عسل می تواند به تسکین گلو درد کمک کند. همچنین عسل سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت می کند که به بهبودی سریع‌تر و کاهش خطر ابتلا به سرماخوردگی در آینده کمک می کند.


ترکیب عسل و لیمو هر دو از خواص ضد ویروسی سود می برند. افزون بر این لیمو حاوی ویتامین C است که یک آنتی اکسیدان قوی محسوب شده و می تواند سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت کند.


به همبن دلیل توصیه می شود برای تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت آن صبح ها یک لیوان آب ولرمعسل طبیعی و مقدار لیمو را مخلوط کنید و میل کنید.


در مباحث دینی تاکید شده که ترکیب عسل و سیاه دانه داروی مقوی و قدرتمندی برای مبارزه با ویروس ها و باکتری ها استتوصیه می شود برای مبارزه با ویروس کرونا ترکیب عسل و سیاه دانه را هر روز صبح قبل از خارج شدن از خانه مصرف کنید. 


شاه #ژل_رویال فعالیت سیستم اینی بدن را تنظیم می کند. این ترکیب تولید سلولهای T خون را افزایش میدهد. سلولهای T نوعی از گلبولهای سفید خون هستند که مسئول مبارزه با عوامل بیگانه تنظیم سیستم ایمنی و کنترل تولید آنتی بادی به منظور مبارزه با عفونت می باشند.


شاه #ژله_رویال از لحاظ هیدروکسی اسید منحصر به فردی که 10HDA جز فعال شاه ژل رویال را تشکیل میدهد. 10HDA به تولید گلبولهای سفید خون و همچنین تحریک آنها برای مبارزه با ویروسها کمک میکند. یکی از از بهترین ترکیباتی که به افرادی که میزان گلبولهای سفید خون آنها پایین است میتوان توصیه کرد ژل رویال میباشد.


ژل رویال همچنین سرشار از گلوبولین میباشد. وجود گلوبولین برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مهم است. به غیر از شاه ژل رویال منبع غذایی دیگری که به اندازه شاه ژل رویال سرشار از گلوبولین باشد وجود ندارد. بنابرایت اگر کسی از ضعف سیستم ایمنی بدن رنج میبرد شاه ژل رویال سیستم ایمنی را بهبود میبخشد. پس برای پیشگیری از ویروس #کرونا حتما از ژل رویال و عسل طبیعی استفاده کنید.

تاریخ انتشار 31 / 02 / 1399
دسته‌بندی مستند
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.