پخش خودکار بعدی

دارا پروتئین

دارا پروتئین دارا پروتئین

دارا پروتئین فعالیت خود را از سال 1377 در زمینه تولید تامین و بسته بندی گوشت و مرغ آغاز کرد و با توسعه دادن مجموعه در زمینه فرآورده های پروتئینی توانست در صنعت پروتئین جایگاهش را محکم کند و با استفاده از تجارب مدیران و پرسنل آموزش دیده خود توانست محصولات با کیفیت و متنوعی به بازار عرضه کند. دراوایل سال 1380 با تاسیس یک فروشگاه کالاهای خود را به صورت مستقیم عرضه کرد. در سال 1383 خط تولید این مجموعه با عرضه محصولات فرآورده های گوشتی 95 درصد به کار خود رونق بخشید. 


مجتمع پروتئینی دارا تنها واحد تولید محصولات پروتئینی می باشد که داری واحد تحقیق و توسعه (R&D) مبایشد و به پشتوانه این واحد توانسته چندین محصول انحصاری را تولید کند . از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده کنسرو سوسیس و گوشت های خشک اشاره نمود.


همچنین دارا پروتئین در تولید اکثر محصولاتش پیشرو بوده و در بیشتر این محصولات اولین پروانه ساخت این محصولات به نام مجتمع پروتئینی دارا ثبت شده است . لازم به ذکر است که خیلی از این محصولات توسط واحد دیگری تولید نمیشوند و دارا پروتئین تنها تولید کننده این محصولات در ایران می باشد از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده با 97 در صد مرغ و یا گوشت اشاره نمود.


این مجتمع پروتئینی از چندین متخصص دام پزشک و مهندس صنایع غذایی برای رعایت تمام اصول استاندارد بهره گرفته است و در پی تلاش های مستمر مدیران و متخصصان حاضر در این مجموعه با در نظر داشتن تمام حساسیت های خط تولید فرآورده های گوشتی موفق شد اولین پروانه استاندارد بین المللی در تولید فرآورده های گوشتی را اخذ کند و تنها دارنده این پروانه در ایران باشد و به دنبال آن 4 سال متوالی تندیس کیفیت واحد نمونه را از اداره استاندارد استان تهران دریافت کند.


در حال حاضر مجتمع صنعتی دارا با بهره گیری از دستگاه های مجهز فرآوری و بسته بندی و انجام کلیه مراحل از پرورش دام تا عرضه و رعایت نکات بهداشتی با همکاری و نظارت کارشناسان دام پزشکی و مهندسین صنایع غذایی اولین تولید کننده محصولات عمل آوری شده در ایران است که قادر به تولید متنوع ترین محصولات فرآورده های پروتئینی با بالاترین کیفت است. و در حال حاضر با تولید بیش از 180 نوع فرآورده پروتئینی بیشترین تنوع تولید را دارد.


مدیریت و کارکنان این مجموعه خود را ملزم به رعایت کلیه الزامات قانونی الزامات مشتریان و همچنین بهبود مستمر اثر بخشی فرآیند های خود می دانند.

تاریخ انتشار 21 / 03 / 1398
دسته‌بندی آشپزی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.