پخش خودکار بعدی

کیم کارداشیان وکیل می شود

متفاوت متفاوت
47

کیم کارداشیان سلبریتی آمریکایی می‌گوید یک دوره چهارساله آموزش حقوق را آغاز کرده و بنا دارد تا سال 2022 وارد دنیای وکالت شود.


خانم کارداشیان گفته در جریان دیدار سال گذشته خود با دونالد ترامپ در کاخ‌سفید متوجه شده که باید چنین کاری کند چرا که می‌خواهد برای اصلاح نظام عفو در آمریکا تلاش کند.


او سال گذشته به عنوان فعال حقوق‌بشر به کاخ‌سفید رفت تا از آقای ترامپ برای تایید عفو آلیس ماری جانسون زندانی زن 63 ساله رسما درخواست کند.


کیم کارداشیان که یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های تلویزیونی آمریکاست گفته آن رویداد در کاخ‌سفید "الهام‌بخش" تصمیمش برای حقوق خواندن شده است.


او در یک مصاحبه جدید با مجله ووگ گفته: "کاخ‌سفید با من تماس گرفت و از من خواست که به آنها برای اصلاح نظام عفو کمک کنم."


در آمریکا رئیس‌جمهور مطابق قوانین فدرال می‌تواند محکومان را عفو کند.


خانم کارداشیان درباره دیدار سال گذشته خود از کاخ‌سفید گفته: "من آنجا در تالار روزولت نشسته بودم و یک قاضی که بارها مجرمان را محکوم کرده بود و چند آدم مهم و قدرتمند دیگر هم آنجا بودند. یک دفعه به خودم گفتم: اوه! من باید بیشتر (حقوق) بدانم."


"من هرچه باید آنجا درباره بخش انسانی و بی‌عدالتی صورت گرفته می‌گفتم گفتم. اما وکلایی هم کنار من بودند که بعد از من با ارایه مستندات و اصول حقوقی از حرفها و درخواست من حمایت کردند."


خانم کارداشیان گفته تصمیم‌گیری درباره ورود به دنیای وکالت کار "سخت و زمان‌بری" بوده اما همزمان او می‌دانسته که در درون خود همیشه به دنبال "فراتر رفتن و بیشتر کردن" بوده است.


"من می‌دانم که هیچ وقت یک نفر نیست که همه کارها را می‌کند و این که کارها همیشه جمعی است و البته من هم همیشه نقش خودم را می‌دانسته‌ام اما اکنون احساس می‌کنم که می‌خواهم قادر باشم از کسانی که دین خود را به جامعه پرداخته‌اند دفاع کنم."

تاریخ انتشار 25 / 01 / 1398
دسته‌بندی متفرقه
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.