پخش خودکار بعدی

تلاش‌فدراسیون‌برای‌قهرمانی‌سپاهان‌ پرسپولیس‌ از زبان‌حاج رضایی

ورزش تماشایی ورزش تماشایی
79
تاریخ انتشار 19 / 10 / 1397
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
احمدعباسی -

اتفاقا تعمدا این کار را میکنه کسی که در پرسپولیس کار میکنه باید به نفع شرکتش کار کنه تا با شیرین کاری بتونه درآمدشو اضافه کنه آقای فغانی اولین بارش نبود که به نفع تیم پرسپولیس سوت میزد سابقه طولانی در این زمینه (سوت زدن به نفع پرسپولیس) دارد.

احمدعباسی -

بعد آقای حاج رضائی فدراسیون دقیقات طوری طرفداری تیم پرسپولیسو میکنه که همه متوجه شدند صدای همه درآمد و الان هم داره طرفداری میکنه و با توجه به اینکه اسپانسر دو تیم پرسپولیس و استقلال یکی است اما به پرسپولیس پول جذب بازیکن 10 میلیاردی را میدهند اما به استقلال نه تیم پرسپولیس 3 زمین تمرین دارد استقلال محلی برای تمرین ندارد. پرسپولیس به موقع به اردوی آماده سازی تیم میرود اما استقلال نتوانسته به خاطر بی پولی پرسپولیس چندین بازیکن خریداری کرده ولی استقلال تا کنون با هیچ بازیکنی به توافق نرسیده باز به خاطر عدم توان مالی برای پرسپولیس 10 میلیارد ایرادی ندارد اما برای استقلال 7 میلیارد مشکل است. این تفاوتها یعنی اینکه فدراسیون و داوری و کمیته انضباطی همه به کمک تیم پرسپولیس آمده اند.

علی -

سلام جناب حاجی رضایی . ممنون میشم اگه بفرمایید کدوم تیم دولتی نیست . استقلال سپاهان ذوب آهن ماشین سازی تراکتور سایپا پیکان صنعت نفت نفت مسجد سلیمان و ...... کدامیک مستقیم یا غیر مستقیم با پول دولت اداره نمیشوند . تمام افتخارات استقلال مال فدراسیون مشخصی است و تمام افتخارات سپاهان هم ایضا .