پخش خودکار بعدی

اجاره تلویزیون شهری - لپ تاپ / ویدیو وال

اجاره تلویزیون شهری " برای نمایشگاه ها و فروشگاه های بزرگ و تبلیغات شهری و مجتمع های برون شهری و درون شهری و شرکت ها و مراکز مهم تجاری و اقتصادی و شهرک های صنعتی و سالن های کنفرانس و .... کاربرد بسیار زیادی دارد. و به دلیل اینکه تلویزیون های شهری دارای چراغ های ال ای دی با قابلیت کم نور و پر نور شدن هستند. بنابراین تصاویری با رنگ های مختلف قابلیت پخش از این نمایشگر ها را دارند.


این تکنولوژی کمک می کند که با زیاد شدن ماژول ها و بزرگ شدن تلویزیون کیفیت تصویر پایین نیاید.


همچنین از دیگر ویژگی های این تلویزیون ها این است که این تلویزیون ها قابلیت انعطاف پذیری را دارند به این ترتیب که ماژول ها می توانند با منحنی شدن در فضاهای مختلف و ساختمان های در اشکال مختلف وصل شود


نمایشگر های دیگری که می توانند به جای تلویزیون های شهری استفاده شود ویدیو وال ها هستند ویدیو وال ها از به هم پیوستن صفحات ال ای دی به یکدیگر تشکیل می شود بنابراین می توانند مانند تلویزیون های شهری ابعاد بزرگ و بزرگتری را به خود بگیرند .


ویدیو وال ها از صفحات LED تشکیل شده اند که تفاوت اصلی آن با تلویزیون های شهری این است که از پیکسل برای نمایش تصاویر استفاده می شود.


همچنین ویدئو وال ها بیشتر در فضاهای داخلی مانند درون سالن ها کارایی بیشتری دارند.اجاره انواع لپ تاپ با مدل های گوناگون با قیمت مناسب برای کاربردهای مختلف تحصیلی " کاری " تحقیق " کنفرانس " پایان نامه " و...


برای هماهنگی و اطلاع از قیمت و رزرو محصولات مورد نیاز خود و مشاوره و راهنمایی و


اجاره تلویزیون شهری و لب تاب و ویدیو وال و تجهیزات و وسایل کامل نمایشگاهی با شماره 09308709252 مهندس ضرغامیان تماس حاصل فرمایید.


تحویل کالا فوری


تحویل در محل


راه اندازی و تست کالا در حضور مشتری


راه موفقیت ما در گرو موفقیت شماست. پس ما بهترین ها را برای شما میخاهیم.


کرایه تلویزیون شهری در شمال تهران


اجاره تلویزیون شهری در غرب تهران


کرایه تلویزیون شهری در غرب تهران


اجاره تلویزیون شهری در جنوب و مرکز تهران


تلویزیون کرایه ای با قیمت مناسب


اطلاع از قیمت تلویزیون شهری


اجاره تجهیزات نمایشگاهی ارزان


اجاره ویدیو وال ارزان


ویدیو وال کرایه ای

تاریخ انتشار 02 / 01 / 1398
دسته‌بندی متفرقه
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.