پخش خودکار بعدی

بررسی دوربین Lumix gh5 پاناسونیک

آپاراتچی آپاراتچی
203

پاناسونیک با سری لومیکس GH تحولات زیادی در دنیای فیلم‌برداری ایجاد کرد و GH5 نیز از این قاعده مستثنی نیست.


اگر تجربه‌ی ضبط کلیپ‌های ویدئویی حرفه‌ای را داشته باشید قطعا تاکنون با سری GH‌ دوربین‌های پاناسونیک آشنا بوده‌اید محصولاتی که درکنار قیمتی رقابتی با قابلیت‌های متعدد فیلم‌برداری برای رقابت با بزرگان این عرصه تا دندان مسلح شده‌اند. همین موضوع به افزایش درخورتوجه محبوبیت دوربین‌های بدون‌آینه و میکرو چهارسوم سری لومیکس GH‌ پاناسونیک منجر شد. 


نزدیک به دو سال از عرضه‌ی GH5 به بازار می‌گذرد دوربینی که مانند نسل‌های پیشین خود با تجهیز به قابلیت‌های منحصر‌به‌فردی مانند فیلم‌برداری 4K با نرخ 60 فریم‌بر‌ثانیه لرزش‌گیر 5 محوره‌ی داخلی درکنار نمونه‌ی اپتیکال موجود در لنز امکان فیلم‌برداری نامحدود و ابزار‌های کمکی مانند Waveform و Vectorscope از همان روز اول با استقبال بسیاری از فیلم‌برداران حرفه‌ای نیز مواجه شد. پاناسونیک تقریبا تمام جوانب GH5 را درمقایسه‌با نسل پیشین خود بهبود داده تا این دوربین را به گزینه‌ای جذاب برای تمامی کاربران تبدیل کند.


همان‌طورکه پیش‌تر و با کلیپ ویدئویی آشنایی با تجهیزات زومیت نیز عنوان شده بود لومیکس GH5 بیش از یک سال است که برای ضبط محتوای ویدئویی در زومیت به‌کار گرفته می‌شود. ازاین‌رو و پس از ایجاد شناخت کاملی از این دوربین تصمیم گرفتیم تجربیات خود از پرچم‌دار پاناسونیک را ارائه دهیم. درادامه شما را به مطالعه‌ی بررسی مفصل GH5 زومیت دعوت می‌کنیم.

تاریخ انتشار 26 / 01 / 1398
دسته‌بندی تکنولوژی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.