پخش خودکار بعدی

پرسپولیس - پیکان ؛ جدال لشکر مصدوم برانکو برای صدرنشینی در لیگ برتر

تماشا اسپرت تماشا اسپرت
213

برای دیدن ویدیوهای بیشتر اینجا کلیک کنید.


پرسپولیس تهران در چهارچوب رقابت های لیگ برتر در دیداری معوقه از هفته نهم باید در ورزشگاه 16 آزادی از ساعت : به مصاف تیم پیکان برود. 15


شاگردان برانکو ایوانکوویچ بعد شوک ازدست دادن کاپ آسیا و شکست تلخ مقابل کاشیمای ژاپن در فینال این بازی ها باید خودش رو مهیای حضور قدرتمند تو لیگ کنه. 


قرمزپوشای پایتخت که خودشون رو به سختی تا مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا بالا آوردن و با چنگ و دندون از عزت و اقتدار ایران دفاع کردند، تو بازی رفت فینال تو کشور سامورایی ها ، بازی رو با  واگذار کردند و همه چیز رو به بازی برگشت تو ایران انتقال دادن. 0 به 2نتیجه بازی برگشت پرسپولیس و کاشیما ، قرمزپوش شدن ایران در یک روز تاریخی ، بله روز شنبه تمام ایران رنگ قرمز به خود گرفت تا بعد از سال ها یک تیم ایرانی رو بر بام آسیا ببینه. 


ورزشگاه آزادی از روز قبل تماشاگرا رو به خودش میدید و از چند روز قبل این بازی ، هر گوشه و کنار شهر تهران صحبت از بازی پرسپولیس و کاشیما بود.  


همه در چیز مهیا برای نشاندن یک ستاره بر جامه قرمز تیم پرطرفدار پایتختمون. 


برانکو شاید بزرگترین اتفاق زندگیش ورزشیش رو داشت تجربه می کرد و شاید هم سخت ترین روزهای مربیگریش، باید کاری میکرد کارستان، پرسپولیس را با لشکری مصدوم و محروم مقابل کاشیما پیروز می کرد.  


شاید از هر کسی بپرسی باز هم بگه پرسپولیس تا به اینجا اومد کاری فراتر از حد انتظارات کرد، اما همه چیز آن طور که تصور می شد اتفاق نیفتاد و شاگردای برانکو تو زمین نتونستن کاری از پیش ببرن و بالاخره این کاشیما بود که جام رو بالای سرش برد.  


حسرتی که شاید سال های سال در ذهن همه قرمزپوشا باشه و از این اتفاق بگن. 


اما حالا بعد از گذشت چند روز از این اتفاق ، پرسپولیس برانکو باید تو آزادی با شاگردای مجید جلالی دیدار کنه. 


تیم برانکو روزهاست که با کملود بازیکن مواجه شده، جوری که تو تمرینات ماساژورتیم درون دروازه قرار میگرفته و آقا کریم هم تو خط هافبک با تیم تمرین میکرده. 


برانکو ایوانکوویچ که با دستیاراش از تعطیلات استفاده کردن و به کرواسی رفته بودن، روز یک شنبه سر تمرین تیمشون میان تا تمرین آخر تیم رو زیر نظر بگیرن. 


برانکو با تعداد مصدوماش و ملی پوشاش ، یازده نفر رو در اختیار نداره و کار سختی برای انتخاب تیم اصلی مقابل پیکان پیش رو داره. 


اون طرف میدان تیم مجید جلالی و پیکان هفته هاست که نتونستن نتیجه خوب بگیرن و همین هفته پیش بازی رو واگذار 0 بر 3 هم در بوشهر مقابل پارس جنوبی جم شکست سنگینی متحمل شدن و با نتیجه کردن. 


تیم های که همیشه مجید جلالی سرمربیشون بوده به گربه سیاه لیگ معروف بود و حالا هم تو اندیشه اینه که تو شرایطی که تیم برانکو کامل نیست یه نتیجه خوب مقابل این تیم بگیره تا هم خودش رو تو جدول بالا بکشه و هم خودش رو از فشار انتقادات خلاص کنه. 


حالا منتظریم ببینم که تیم برانکو که هنوز تو شک لیگ قهرمانان آسیاست و کلی از بازیکناش رو هم در اختیار نداره مقابل تیم پیکان چه نتیجه ای میگیره. 


به امید یه بازی دلچسب و پرهیجان !

تاریخ انتشار 27 / 08 / 1397
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
برترین -

like

درهم برهم -

باید ببره دیگه

تک نیوز -

11 نفره تا فینال رفتیم , اینکه دیگه لیگه