پخش خودکار بعدی

پیمان اسدیان به کمپین ورزش سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
48


با دعوت از بابک بابان؛

کمپین ورزش سه؛ پیمان اسدیان در جمع یاری کنندگان

پیمان اسدیان گوینده خبر صدا و سیما به کمپین ورزش سه برای بازسازی مناطق سیل زده پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، پیمان اسدیان گوینده اخبار صدا و سیمای ایران برای بازسازی مناطق سیل زده به کمپین ورزش سه اضافه شد. پیمان اسدیان در این باره گفت: خیلی خوشحالم که در کمپین ورزش سه شرکت می کنم و امیدوارم حضور من مثمر ثمر باشد. هر کمکی، روحی، مالی و یا دعوت از دوستانم از دست من برای مردم سیل زده بر بیاید را دریغ نخواهم کرد.

وی در ادامه اضافه کرد: آقای بابک بابان، همکار و دوست عزیزم را به این کمپین دعوت می کنم.

وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، علی فتح الله زاده، فرزان عاشورزاده و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل زدگان به چالش می کشند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.

هموطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز کرده و رسید آن را برای وبسایت ورزش سه ارسال کنند تا علاوه بر اجر معنوی، نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.

کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وبسایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیرنقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 12 / 03 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.