پخش خودکار بعدی

شرایط دو تیم استقلال و پیکان پیش از بازی در هفته اول

تماشا اسپرت تماشا اسپرت
215

برای دیدن ویدیوهای بیشتر از بازی استقلال - پیکان در هفته اول لیگ اینجا کلیک کنید.


 تیم های استقلال و پیکان در حالی به مصاف هم می روند که پیکانی ها در سکوت آماده بازی می شوند و استقلالی ها روزهای پر حاشیه ای را پشت سر می گذارند.


قطعا همه از حواشی اخیر باشگاه استقلال مطلع هستند و فضای این حواشی شاید بار منفی برای آبی ها داشته باشد. فصل نقل و انتقالات این باشگاه به خوبی پیش نرفته است و در کنار آن چند بازیکن کلیدی نیز مصدوم هستند که این موضوع مشکلات شفر برای شروع لیگ را بیشتر می کند.


استقلالی ها در دو فصل گذشته به دلیل شروع بسیار بد، در آخر حتی با توجه به نتایج خوبی که در میانه فصل و یا اواخر فصل به دست آورده اند نتوانستند در کورس قهرمانی باقی بمانند اما شاید امسال با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس آن ها فرصت داشتند با جذب چند بازیکن و نگه داشتن اسکلت فصل گذشته بالاخره از رقیب سنتی خود پیشی بگیرند اما با توجه به عملکرد نقل و انتقالاتی، نگرانی در بین هواداران استقلال موج می زند.


موضوع تیام و جپاروف و حواشی که این دو بازیکن ایجاد کرده اند این روزها بحث تکراری است و چیزی که مشخص است باید آبی ها حداقل در شروع لیگ روی این دو بازیکن حساب نکنند.


در آخرین تمرین آبی ها سید حسین حسینی و محمد دانشگر مصدوم شدند که حسینی قطعا به دیدار با پیکان نمی رسد اما وضعیت دانشگر هنوز مشخص نیست. چیزی که مشخص است با توجه به محدودیتی که شفر دارد بار هفته های اول به دوش جوانان استقلال است و باید دید آن ها از این آزمون سخت بیرون خواهند آمد یا خیر.


در آن سمت هم پیکان با مجید جلالی باز هم می تواند برای تیم های بزرگ خطرناک باشد. باید دید پیکان این فصل جلالی چه عملکردی خواهد داشت.

تاریخ انتشار 04 / 05 / 1397
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.