پخش خودکار بعدی

مکمل بدنسازی پروکمپلکس گینر اپتیموم

https://drzohrezarepharmacy.com/Product/gainer/PRO-COMPLEX-GAINER-Optimum-1


پروکمپلکس گینر اپتیموم (PRO COMPLEX GAINER Optimum) مکملی از ترکیب انواع پروتئین ها و کربوهیدرات های ساده و پیجیده می باشد که هم سوخت و جایگزین ذخایر انرژی را سریعتر بازیابی خواهد کرد و هم با در اختیار قرار دادن کربوهیدرات های ساده و پیچیده به صورت هم زمان هم موجب تامین انرژی در لحظه شده و هم در طولانی مدت.


با دارا بودن امتیازات ویژه ای مانند 60 گرم پروتئین در هر وعده 165 گرمی که برای یک وعده در روز تهیه شده است . پروتو کمپلکس از چندین نوع پروتئین مانند وی آلبومین سویا و کازئین بهره می برد . انواع پروتئین هایی که هر کدام به یک تیپ بدنی سازگاری دارد و هر کدام برای اهداف بزرگی مصرف می شود . ماندگاری تمام مواد این مکمل در بدن 12 ساعت است و هم برای وعده قبل از تمرین و هم برای وعده بعد از تمرین بسیار مناسب است . وزن این مکمل در اندازه 4.5 کیلو است که هم در نوع قوطی و هم در نوع پاکتی ارائه شده است .


کربوهیدرات موجود در این مکمل از بهترین منابع تامین شده و در صورت انجام ورزش هوازی در زمان تمرین به چربی تبدیل نمی شود بلکه به مولکول های پروتئین چسبیده و کارایی پروتئین ها را 2 برابر می کند .


افزایش 10 کیلویی وزن بعد از استفاده از این مکمل برای شما امکانپذیر است در صورتی که به توصیه های مشاور بدنسازی خوب گوش کرده و به دقت اجرا کنید .

تاریخ انتشار 15 / 07 / 1398
دسته‌بندی متفرقه
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.