پیوستن علیرضا محمد به کمپین ورزش سه

ورزشی
منتشر شده در 27 تیر 1398

با دعوت از محمد نوری

مدافع سابق پرسپولیس در کمپین ستاره ها


علیرضا محمد مدافع سابق تیم پرسپولیس به کمپین ورزش سه برای کمک به بازسازی مناطق سیل زده پیوست.


به گزارش "ورزش سه" علیرضا محمد مدافع راست ثابت تیم پرسپولیس در آخرین سال های دهه 80 بود. او که توانست با پرسپولیس فاتح جام حذفی شود دیگر ستاره ای است که به کمپین ورزش سه پیوسته است. محمد در این باره می گوید: من هم مثل تمام ورزشکارها آحاد مردم حمایت خود از سیل زدگان را اعلام می کنم.دم


علیرضا محمد همچنین گفت: از این رو آقای محمد نوری را به این کمپین دعوت می کنم.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ جواد نکونام پژمان جمشیدی امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.


هم وطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

دیدگاه کاربران