مکمل وی گـلد استاندارد اپتیموم

داروخانه آنلاین دکتر زهره زارع

https://drzohrezarepharmacy.com/Product/Protein/Whey-Gold-Standard-100-Optimum


پروتئین وی گـلد استاندارد اپتیموم برنده جایزه ی بهترین مکمل پروتئینی سالهای 2005 تا 2011 بوده است! در سال 2011 پروتئین وی گـلد 100% برنده بهترین مکمل سال و بهترین پودر پروتئینی سال شناخته شد. شرکت اوپتیموم نوتریشن از همان سالهای نخست همواره استانداردهای خود را ارتقا بخشیده است. تا آنجا که امروز مکملهای پروتئینی با الگو قرار دادن این مکمل مورد قضاوت و ارزشیابی قرار می گیرند. هم اکنون شرکت اوپتیموم نوتریشن مفتخر است تا نسل سوم مکملهای پروتئینی خود را با نام "وی گلد استاندارد" عرضه نماید! وی گلد استاندارد​ تمام آنچه را که شما از یک مکمل پروتئینی می خواهید یعنی یک پروتئین خالص و ناب بدون موادی همچون چربی های ساده یا اشباع شده کلسترول لاکتوز و دیگر کربوهیدراتها برای شما در هر سروینگ به صورت یکجا فراهم می آورد.


برخی ویژگی های منحصر به فرد:


1- وی گلد استاندارد بیشترین مقدار "پروتئین وی ایزوله" یعنی خالص ترین و گران ترین نوع پروتئین موجود در جهان را در اختیار شما قرار می دهد.


2- دومین ویژگی پروتئین وی اوپتیموم درصد بالای پروتئین موجود در آن است. وی گلد استاندارد همواره در عرصه مکملهای پروتئینی جهان یکه تاز بوده است. هم اکنون شما تنها با مصرف یک پیمانه از این محصول 24 گرم پروتئین وی خالص به صورت یک جا دریافت می نمایید.


3- وی گلد استاندارد حاوی لاکتاز و آمینوژن های مورد نیاز جهت بهبود عملکرد سیستم گوارشی بدن می باشد. این مکمل حتی با دستگاه گوارشی افرادی که توانایی هضم ماده لاکتاز را ندارد نیز سازگار می باشد.


4- وی گلد استاندارد به گونه ای طراحی شده که به آسانی و به طور کامل تنها با هم زدن توسط قاشق در آب حل می شود. وی گلد استاندارد تمام نیاز شما را از یک پروتئین واقعی برآورده خواهد ساخت.

دیدگاه کاربران