پخش خودکار بعدی

پوشش کنفرانس اپل WWDC 2019 - جالب ترین ویژگی های جدید گوشی آیفون

دنیای فناوری دنیای فناوری
67

کنفرانس توسعه دهندگان اپل WWDC را باید یکی از جذاب ترین کنفرانس های سال های اخیر دانست که کمپانی اپل به بررسی موارد نرم افزاری خود می پردازد البته این موضوع را در نظر داشته باشید که اپل سابقه رونمایی و صحبت در مورد سخت افزار های خود را نیز دارد.


در این کنفرانس قابلیت های بسیار جالبی ار محصولات اپل به نمایش گذاشته شده است. تیم کوک وارد می شود و بله…زمان رونمایی از سیستم عامل جدید iOS13 رسیده است.


قدرتنمایی در بخش Dark Mode و همچنین تشویق خیره کننده کاربران و هیجان آن ها جذابیت زیادی به مراسم می بخشد. این حالت در بخش های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد دارک مد را باید یکی از مهم ترین ویژگی های جدید این سیستم عامل دانست که هواداران به شدت دنبال آن بودند.


حال صحبت ها با قابلیت هایی جدید این سیستم عامل ادامه پیدا می کند قابلیت جدیدی به نام Quck Path معرفی می شود که به سوایپ کردن منجر می شود.در حالی که تصاویر جدید این سیستم عامل پخش می شود فدیریگی این موضوع را بیان می کند که ریماندر به طور کلی باز طراحی شده است و سرعت بسیار بهتری را در کارکرد در اختیار کاربران قرار می دهد.


بخش مپس اپل نیز مورد آزمایش قرار می گیرد که صدای بسیار زیاد میهمانان خبر از قدرت بالای این موضوع می دهد و کاربران می توانند به خوبی مسیر خود را مورد بررسی قرار دهند این ابزار شرایطی مانندی گوگل مپ را ارائه می دهد.


صحبت ها در مورد حریم خصوصی ادامه پیدا می کند و خبرهایی در مورد تغییرات زیاد این بخش باعث تشویق کاربران می شود. ویژگی به نام Sign in with Apple معرفی می شود که با استفاده از آن می توانید با این قابلیت در نرم افزار ها حساب کاربری ایجاد کنید. این موضوع روی امنیت کاربران تاثیر زیادی به نظر دارد و با ایمیل اتفافی ازسوی خود اپل صورت می گیرد.


صحبت ها با بخش هوم کیت ادامه پیدا می کند و ویژگی های جدید این بخش نیز مورد بررسی قرار می گیرد. حال نوبت به ویژگی جذاب دیگر این سیستم عامل می رسد Memoji‌ های جدید و جذابی که با تصویر تیم کوک آزمایش شد معرفی می شوند. مموجی ها مطابق انتظار مورد تشویق حضار قرار می گیرد و نوبت به استیکر های جدید می رسد. برای هر مموجی تعداد زیادی استیکر کاربردی قرار گرفته که می تواند در عین کاربردی بودن بسیار خنده دارد باشد البته این خنده به دلیل کیفیت بالا و رضایت بخش این موضوع است.

تاریخ انتشار 14 / 03 / 1398
دسته‌بندی تکنولوژی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.