پخش خودکار بعدی

با اهدای کمربند قهرمانی جهان فرزان عاشورزاده به کمپین ورزش سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
46

فرزان عاشورزاده دارنده مدال طلای تکواندوی جهان به کمپین ورزش سه پیوست.


به گزارش "ورزش سه" فرزان عاشورزاده که سابقه قهرمانی در بازی های آسیایی و جهان را در رشته تکواندو دارد نیز به کمپین ورزش سه برای بازسازی مناطق سیل زده پیوست و در این خصوص گفت: من فرزان عاشورزاده به کمپین ورزش سه برای کمک به سیل زدگان پیوستم.


او همچنین ادامه داد: زمانی که قهرمان جهان شدم به همراه مدال کیک کمربند هم اهدا کردند که آن را به سیل زدگان اهدا می کنم. همچنین از امین مهدی زاده عزیز قهرمان پرافتخار کاراته ایران دعوت می کنم.


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده اند. چهره های ورزشی و هنری همانند امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی محید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان علی فتح الله زاده و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش می کشند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک های مردمی ادامه دار باشد.


هموطنانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز نموده و رسید آن را برای وبسایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نام شان در میان شرکت کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وبسایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک های نقدی و غیرنقدی ستاره های ورزشی و هنری مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 07 / 03 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.