پخش خودکار بعدی

قسمت آخر پایتخت بعد از ثابت شدن وضعیت کشور ساخته می‌شود

کافه تماشا کافه تماشا
511

سیروس مقدم اعلام کرد قسمت پایانی مجموعه پایتخت 6 بعد از تعطیلات نوروز 99 و در اولین روزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی کند ساخته می‌شود.


سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت 6 درباره مشکلات تولید این مجموعه با توجه به شیوع بیماری کرونا گفت: فیلمبرداری پروژه پایتخت علیرغم حوادث و اتفاقات ماه‌های پایانی سال گذشته طبق برنامه و زمان‌بندی توافق شده با موفقیت پیش می رفت. هیچ کدام از آن اتفاقات ناگوار تاثیر سویی بر روند کار نگذاشت تا اینکه با شیوع ویروس منحوس کرونا استان مازندران و شهر شیرگاه هم مثل دیگر شهرهای کشور و تمامی دنیا تحت تاثیر گسترش این بیماری قرار گرفت.


وی افزود: ما از اواخر بهمن ماه و تمامی اسفند را علیرغم خطرات و نگرانی های گروه و خانواده هایشان به کارمان ادامه دادیم. تهیه کننده محترم خانم الهام غفوری کلیه تمهیدات بهداشتی و پزشکی را به کار گرفت. با اعزام یک تیم پزشکی مجرب از بیمارستان نیکان تهران و کلیه وسایل استریل و بهداشتی (ماسک دستکش روکفشی مواد ضدعفونی کننده و ...) قرنطینه محدودی را برای گروه اعمال کردند. لوکیشن ها محل اسکان گروه وسایل صحنه لباس ها و ... همگی ضدعفونی و هر روزه مراقبت می شد. از زمانی که وزیر بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا و دیگر نهادهای ذیربط اعلام نمودند که دیگر تجمعات نزدیکی افراد به یکدیگر و ... بایستی کنترل شود ما هم طبیعتا از این قاعده و قانون مستثنی نبودیم.


کارگردان پایتخت 6 اظهار کرد: از آنجایی که قسمت هایی از فینال و پایان فیلمنامه به آمدن بهتاش به تهران و جذب شدنش به فوتبال حرفه ای مربوط می شد و بخش های جذاب دیگری به خانواده نقی و بهبود و رحمت در همین راستا می پرداخت حتما می باستی در فضای فوتبالی و مسابقات ورزشی و همزمان قصه خانوادگی در اجتماع شهری اتفاق می افتاد. با توجه به تعطیلی کلیه مسابقات ورزشی و لیگ برتر و همچنین منع تردد و تجمع در تهران و مازندران ناخواسته و علیرغم میل باطنی مان کار تصویربرداری هم در سطوح ورزشی و هم در بخش های خانوادگی غیرممکن بود. به همین دلیل ما به تعهدمان که همان ساخت و پخش 15 قسمت پایتخت 6 برای ایام نوروز بود عمل کردیم.


سیروس مقدم در ادامه یادآور شد: باید توجه داشت که شیوع ویروس کرونا جهانی شده و بسیاری از پروژه های سینمایی و تلویزیونی و سریالی در حال ساخت و تولید در ایران و جهان متوقف شده است. خانواده های تیم پایتخت مثل دیگران نگران فرزند همسر والدینشان و ... هستند. هر تردد و تجمع با مورد و بی مورد به منزله شیوع و گسترش این بیماری است. بنابراین پایتخت در 15 قسمت طبق قرار و تعهدش در تعطیلات نوروز پخش خواهد شد و تنها قسمت های آخر و فینال آن طلب مخاطبان از ما می باشد که ان شاالله در اولین روزی که وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی نمودند تیم پایتخت گرد هم جمع شده و فینال را ساخته و در یکی از اعیاد مثل عید فطر و یا ... به محضر مردم عزیز تقدیم می کنند.


وی در پایان اضافه کرد: این مژده را به مخاطبان پایتخت 6 می دهم که قسمت های پایانی مثل همیشه با قدرت مفرح و جمع شدن دوباره خانواده گرد هم انجام می پذیرد. در پایان از صبر و حوصله و همراهی و سعه صدر مدیران تلویزیون دولتمردان و مردم عزیز سپاسگزارم.

تاریخ انتشار 15 / 01 / 1399
دسته‌بندی خبری
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.