پخش خودکار بعدی

پژمان جمشیدی به کمپین ورزش سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
47

با دعوت از سام درخشانی


جمشیدی به کمپین ورزش سه پیوست


بازیگر موفق و ورزشی سینمای ایران عضو جدید کمپین ورزش سه برای کمک به مناطق سیل زده است.


به گزارش "ورزش سه" پژمان جمشیدی ملی پوش و بازیکن سابق پرسپولیس و پاس که در سال های اخیر با درخشش روی پرده نقره ای تبدیل به یکی از پرکارترین و البته پول ساز ترین بازیگران سینمای ایران شده به کمپین ورزش سه برای کمک به مناطق سیل زده پیوست.


پژمان جمشیدی با پیوستن به این کمپین به ورزش سه گفت: به دعوت سایت ورزش سه و پژمان راهبر به کمپین ستاره های برای بازسازی مناطق سیل زده می پیوندم.


جمشیدی در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: هم اکنون در پشت صحنه فیلم سینمایی خوب بد جلف دو حضور داریم و به همین دلیل سام درخشانی عزیز را به این کمپین دعوت می کنم.


کمپین ورزش سه برای کمک به مناطق سیل زده با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر آغاز به کار کرده و تا به امروز با استقبال چشمگیر چهره های ورزشی و هنری از جمله برانکو ایوانکوویچ امیر قلعه نویی جواد نکونام امیر قلعه نویی علی قربانی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... همراه بوده تا زنجیره ای بزرگ برای کمک به مردم عزیز ایران در مناطق سیل زده شکل بگیرد.


هموطنان عزیز می توانند با استفاده از اپلیکشین ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز کنند و با ارسال آن به به وب سایت ورزش سه علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت کنندگان کمپین ثبت شود.


این کمپین از 22 اردیبهشت آغاز شده و به مدت 6 ماه در وب سایت ورزش سه ادامه می یابد و کلیه کمک ها بی تصرف مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد.

تاریخ انتشار 29 / 03 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.