پخش خودکار بعدی

نیما نکسیا به کمپین ورزش سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
46

با دعوت از هادی طباطبایی


نیما نکسیا به کمپین ورزش سه پیوست


 سنگربان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس که سابقه حضور در جام جهانی 1998 را دارد به کمپین ورزش سه برای کمک به سیل‌زدگان پیوسته است.


به گزارش "ورزش سه" نیما نکیسا سنگربان بااخلاق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس به‌عنوان یکی از 5 دروازه بان تاریخ فوتبال ایران که سابقه حضوردرجام جهانی را دارد به کمپین ورزش سه برای کمک به سیل‌زدگان پیوست.


او که در حال حاضر پس از پشت سر گذاشتن مدارج تحصیلی به‌عنوان مسئول توسعه فوتبال در فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کند با انتشار پیامی ویدئویی حضورش را در کمپین ورزش سه اعلام کرد.


نیما نکیسا در تشریح این اقدام خود گفت: جهت حمایت از هم‌وطنان سیل‌زده‌مان در اقصی و نقاط کشور به کمپین ورزش سه و حمایت از سیل‌زده‌های کشورمان قطعا ملحق می‌شوم.


وی در ادامه با دعوت از یکی دیگر ملی پوشان ایران افزود: در اینجا از دوست و بردار بزرگ‌تر خودم و از یکی دیگر از گلرهای سابق تیم ملی ایران و استقلال هادی طباطبایی برای پیوستن به این کمپین دعوت می‌کنم.


کمپین ورزش سه برای کمک به مناطق سیل‌زده با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر آغاز به کارکرده و تا به امروز با استقبال چشمگیر چهره‌های ورزشی و هنری ازجمله برانکو ایوانکوویچ امیر قلعه نویی جواد نکونام امیر قلعه نویی علی قربانی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... همراه بوده تا زنجیره ای بزرگ برای کمک به مردم عزیز ایران در مناطق سیل زده شکل بگیرد.


هموطنان عزیز می توانند با استفاده از اپلیکشین ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ مورد نظر خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز کنند و با ارسال آن به وب سایت ورزش سه علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت کنندگان کمپین ثبت شود.


این کمپین از 22 اردیبهشت آغاز شده و به مدت 6 ماه در وب سایت ورزش سه ادامه می یابد و کلیه کمک ها بی تصرف مستقیما به حساب جمعیت هلال احمر واریز خواهد شد.

تاریخ انتشار 11 / 04 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.