دانلود کارتون ماشا و میشا دوبله فارسی

کلیپ کودکانه
منتشر شده در 06 خرداد 1401

شماره تماس : 28423118 - 021 - 09120165405

درباره انیمیشن ماشا و میشا به زبان انگلیسی:

کارتون ماشا و میشا یک انیمیشن کودکانه محصول سال 2009 کشور روسیه است که از محبوب ترین مجموعه انیمیشن های دنیا محسوب میشود. داستان این انیمیشن زیبا دختر بچه ای پرانرژی و بازیگوش در دل جنگل را روایت میکند که تمامی حیوانات جنگل از دست او فراری هستند زیرا ماشا حیوانات جنگل را مجبور میکند با او بازی کنند. یکی ازاین حیوانات خرس بزرگی است که قبلا درسیرک به عنوان یک آرتیست هنرنمایی میکرده است و اکنون درجنگل زندگی میکند.

این خرس مهربان همیشه در مقابل خطرات ناشی از بازیگوشی های ماشا از او مراقبت انجام میدهد.اما داستان آشنایی ماشا با این خرس مهربان را شما در قسمت اول این مجموعه مشاهده خواهید کرد روزی ماشا به دنبال یک پروانه ی زیبا به راه افتاده تا این که به داخل جنگل رفته و به یک کلبه ی چوبی برخورد میکند. صاحب کلبه خرس مهربانی می باشد که برای ماهیگری از خانه خارج شده است ماشا وارد خانه ی خرس میشود و در هین بازی کردن خانه ی خرس را حسابی بهم میریزد و زمانی که خرس بازمیگردد با خانه ی بهم ریخته و ماشا رو به رو میشود. خرس در ابتدا تلاش میکند تا ماشا را از خانه خود دور کند و از دست بازیگوشی های او خلاص شود اما موفق به این کار نشده و درنهایت این دو نفر دوستان صمیمی برای یکدیگر میشوند که در ادامه داستان های زیادی برایشان اتفاق می افتد.

تمامی قسمت های مجموعه ی ماشا و میشا از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده که شما میتوانید از زیبای های این مجموعه لذت ببرید.

امکان دریافت آموزش ها به صورت دی وی دی و یا لینک دانلود

مشاوره تلفنی رایگان قبل از تهیه دوره انیمیشن ماشا و میشا

بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه آموزشی

امکان پرداخت به صورت آنلاین و درب منزل

دارای مجوز و نماد اعتماد تجارت الکترونیک

دیدگاه کاربران