نحوه ساخت وب سایت از Scratch 2019

طراحی سایت - طراحی سایت تهران - ارزان - شرکتی - فروشگاهی - حرفه ای

برای آموزش طراحی سایت به سایت تهران مراجعه کنید.


  • تخفیف میزبانی در اینجا

👉 https://createwpsite.com/deals/


وب سایت ها یکی از عناصر اساسی دنیای دیجیتال امروز هستند. اگر می خواهید یک شغل را اداره کنید باید در یک وب سایت کار کنید تا به صورت آنلاین به مخاطبان خدمت کنید.


مهم نیست که شما یک تجارت جهانی یا مشاغل محلی را اداره می کنید. یک وب سایت مانند هسته اصلی هر مشاغل کار می کند. این می تواند به شما در رسیدن به اهداف رشد خود در ضمن مقیاس دادن به فعالیتهای بازاریابی کمک کند. فروش آنلاین همچنین می تواند به شما در صرفه جویی بیشتر در وقت پول و انرژی نیز کمک کند. یک وب سایت مانند یک فروشگاه اینترنتی کار می کند و در خدمت خریداران شما 24x7 است.


اگر تازه وارد این دنیای تجارت تحت تاثیر دیجیتالی هستید و در جستجوی برخی ایده ها برای ساخت وب سایت از ابتدا هستید مقاله زیر می تواند کمک بزرگی به شما کند.


چگونه می توان وب سایت را از ابتدا ایجاد کرد؟ رفته است روزهایی که افراد برای ایجاد وب سایت به صورت آنلاین باید کد نویسی معمولی را یاد بگیرند. امروزه می توان با استفاده از برخی حرکات کشیدن و رها کردن روی صفحه وب سایت را از ابتدا ساخت.


ترکیب نهایی GoDaddy و WordPress این کار را برای مبتدیان نیز آسانتر کرده است. شما می توانید تنها با 2.49 دلار در ماه بهترین معاملات را پیدا کنید که شامل میزبانی وب سایت GoDaddy به همراه نصب رایگان وردپرس اتوماتیک است. در واقع شما می توانید فقط با پرداخت این مبلغ معقول با پلتفرم مشاغل شخصی خود به صورت آنلاین شروع کنید.


موسیقی: http://www.bensound.com/royalty-free-music


مراحل ساخت وب سایت خود با استفاده از وردپرس و بستر GoDaddy:


مرحله 1: هدف وب سایت کسب و کار خود را درک کنید:


اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که منطقی در مورد هدف اصلی وب سایت خود فکر کنید. به چه نوع مشکلی می خواهید روی آنها توجه کنید و چگونه می خواهید طاقچه خود را برای حل آنها برای مخاطب هدف ارائه دهید؟ توجه داشته باشید که به طور متوسط ​​ کاربر فقط 15 ثانیه طول می کشد تا از یک وب سایت به وب سایت دیگر تغییر یابد. شما باید در این 15 ثانیه وب سایتی طراحی کنید که بتواند توجه کامل بازدید کننده را به خود جلب کند تا او بتواند صفحات بیشتری را به صورت آنلاین کشف کند.


مرحله 2: سازنده وب سایت خود را انتخاب کنید:


اگرچه بازار مملو از راه حل های ایجاد کننده وب سایت نامحدود است اما هیچ کس نمی تواند پیشنهادات نهایی میزبانی GoDaddy را به همراه نصب خودکار وردپرس تکمیل کند. کشیدن ابزارهای یک ظاهر طراحی آسان به همراه طیف گسترده ای از قالب ها افزونه ها و افکت ها باعث می شود وب سایت شما پاسخگوتر و جذاب تر شود. ابزارهای مبتدی مبتدی زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند ظرف چند ساعت وب سایت سفارشی ایجاد کنید.


مرحله 3: دریافت نام دامنه و هاستینگ:


خوشحال خواهید شد که می شنوید که GoDaddy در حال حاضر فقط یک سرویس میزبانی وب سایت ارزان قیمت با قیمت 2.49 دلار در هر ماه ارائه می دهد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد که از نصب خودکار وردپرس به صورت رایگان بهره مند شوند. بنابراین خوب است که به سکوی GoDaddy مراجعه کرده و مناسب ترین نام دامنه را برای نمایش آنلاین تجارت خود انتخاب کنید.


مرحله 4: تنظیم و انتشار:


نصب وردپرس در وب سایت شما با یک کلیک امکان پذیر است و به زودی می توانید با طراحی وب سایت پاسخگو شروع کنید. برخی از بهترین قالب ها مضامین و افزونه ها را برای وب سایت خود انتخاب کنید تا آن را جذاب تر و چشم نواز تر کنید. محتوای مرتبط را در صفحات مختلف به همراه کلمات کلیدی بسیار ارزشمند وارد کنید تا وب سایت شما بتواند در نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشد.

دیدگاه کاربران