مشکلات شبکه شاد به زودی برطرف می شود

اخبار تماشایی
منتشر شده در 27 شهریور 1399

آقای محسن حاجی میرزایی در مصاحبه با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما با تشکر از گزارشی که خبر رسانه ملی در این باره پخش کرد گفت: 500 هزار کلاس در شبکه شاد باید فعال شوند و رفع مشکلات شاد نیاز به زمان بیشتری دارد.


وی تاکید کرد: هم اکنون بیش از 16 میلیون دانش آموز به شبکه شاد متصل شده اند و 12 میلیون دانش آموز در آن فعال هستند و در چند روز گذشته بیش از 100 هزار ارتباط زنده در این شبکه برقرار شده است.


وی درباره فعال نشدن بسته های اینترنتی برای برخی از معلمان از جمله معلمان حق التدریس و قراردادی گفت: در این باره با وزیر ارتباطات صحبت کردم و قرار شد معلمانی که از ثبت نام بسته اینترنتی جامانده اند فرصتی دوباره به آنها داده شود.


وزیر آموزش و پرورش خبر ابتلای برخی از دانش آموزان به کرونا درمدارس را تکذیب کرد و گفت: تا کنون وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هیچ منطقه ای را که مدارس آنها بدلیل شیوع گسترده کرونا باید تعطیل شوند به ما اعلام نکرده است و شایعاتی که در فضای مجازی است واقعیت ندارد.


آقای حاجی میرزایی افزود: تیتر درجه اول روزنامه ای در چند روز گذشته این بود که وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به وزیر آموزش و پرورش نامه ای نوشته است که باید مدارس را تعطیل کنید که این خبر کذب است.


وی خاطرنشان کرد: تصمیمات بازگشایی مدارس را باهماهنگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گرفته ایم و درباره رعایت شیوه نامه های بهداشتی مراقبت از سلامت دانش آموزان به طور کامل تابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

دیدگاه کاربران