پخش خودکار بعدی

حمله مجازی به خسروی بعد از کارشناسی داوری

ورزش تماشایی ورزش تماشایی
54
تاریخ انتشار 22 / 02 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
کامبیز -

پس چرا دروازه بان توپ را در منطقه آفساید کاشت؟ خودتونم میدونید چیکار کردید.. چون هدف در طول فصل همین بود

آبی دل -

داور چهارم در یک قدمی توپ بود چرا اوت اعلام نکرد

نیما -

اگه دقت کنی میگه داور چهارم کشیده کنار که خط نگه دار خوب ببینه. چون این موضوع در حیطه ی وظیفه داور چهارم نیست.

ورزش3 -

داور چهارم نیم متر با صحنه فاصله داشت اوت ندید اما کمک داور از اون ور زمین پرچم زد کل فصل داوریها مهندسی شده بوده گل زکی پور به ذوب که آفساید گرفتن گل صیادمنش به پدیده اینم از این فقط امتیازهای همین 3 بازی رو حساب کنید ببینید چیکار کردن امسال

Mirza -

مگه بومرنگه - توپ از روبرو اومده چجوری از خط عرض برگشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

تماشا -

آقای خسروی عزیز توهین برای ارایه نظر حتی غلط از نظر عقل و شرع مردود است . ولی شما در نظر قبلی اشتباه کردید . چون با مدارک ناکافی نظر دادید و ولی در این ویدیو نظر خود را به درستی اصلاح کردید و فرمودید من به عنوان کارشناس داوری چیزی ندیدم . شما یک انسان شجاع و امین و درستکاری هستید . سعی کنید در رفتار و عملتان نیز همین خصایص را نیز مراعات فرمایید. خدا پدر و مادرتان را در این ماه خدا غریق رحمت فرماید .

آبی دل -

بازیکنان همیشه در حیطه داوری دخالت میکنند حتی مربیها اگر خطایی بشه هندی بشه آفسایدی بشه اوتی بشه سریع دست بلند میکنن اگر شما صحنه رو نگاه کنید بازیکنان نفت دارن توپ رو نگاه میکنند اگر اوت شده بود همگی دستشون رو بالا میبردن و حتی بعد از گل اعتراض میکردن ولی گل زده شد وکسی هم اعتراضی نداشت چون توپ اوت نشده بود .و در ضمن خدا رحمت کنه پدر و مادرتون را آقای خسروی انشاالله بهشت جایگاه شان باشد .