پخش خودکار بعدی

خانم‌گل لیگ‌ برتر به کمپین ورزش‌ سه پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
46

خانم‌گل لیگ برتر بانوان که موفق به شکستن رکورد بیشترین گل زده را نیز به نام خود بزند با اعلام آمادگی جهت کمک به هموطنان سیل زده به کمپین "ورزش سه" پیوست. 


به گزارش "ورزش سه" قطعا یکی از مهمترین بازیکنانی که در لیگ برتر بانوان توپ می زند زهرا قنبری است. مهاجم تیم شهرداری بم که هم در تیم ملی و هم در تیم باشگاهی موفق در به ثمر رساندن گل های فراوانی شده است در دو فصل اخیر به عنوان خانم گل لیگ برتر بانوان انتخاب شده است. 


در حالی که تنها یک هفته تا پایان بازی های لیگ برتر باقی مانده زهرا قنبری موفق شد با به ثمر رساندن 50 گل رکورد بیشترین گل زده در تاریخ لیگ برتر بانوان را به نام خود بزند. قنبری درباره حضور در کمپین "ورزش سه" گفت: کمک کردن به هموطنان سیل زده ام برای من هم دغدغه است و به همین دلیل به کمپین "ورزش سه" می پیوندم و برای این کار از نسیم غلامی دعوت می کنم تا او هم به این کمپین بپیوندد. من برای حضور در این کمپین نیز پیراهن ملی خودم را تقدیم می کنم. 


وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ جواد نکونام پژمان جمشیدی امیر قلعه نویی کیمیا علیزاده یحیی گل محمدی مجید جلالی خداداد عزیزی علیرضا منصوریان و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیل‌زدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.


هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.


کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیما به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 09 / 04 / 1398
دسته‌بندی اجتماعی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.