پخش خودکار بعدی

احداث واحدهای روغن کشی کوچک

ای جی ای جی


💰فرصت شروع کسب و کار و کار آفرینی


💡 طرح احداث واحد های روغن کشی کوچک


💯 کانال کسب و کار و کارآفرینی


✅احداث واحدهای روغن کشی کوچک


⭐زمانی که صنایع به 2 دسته سبک و سنگین تقسیم بندی میشدند این صنعت جزو صنایع سنگین محسوب میشد و احتیاج به سرمایه گذاری های سنگین و هزینه های تولید و کارگری بالا داشت , لذا اشخاص و شرکت های کمی قادر به تاسیس واحد های روغنکشی و بهره مندی از سود آن بودند . صرف هزینه های زیاد تولید و استفاده از روشهای قدیمی باعث میشد تا این صنعت فقط در حجم انبوه و برای تعداد معدودی از دانه ها سود آور باشد .


اکنون با دستگاه های نوآورانه و با روشهای جدید کلیه معادلات روغنکشی را دچار تغییر کرده است . به این ترتیب که هم هزینه های راه اندازی اولیه و هم هزینه های تولید و کارگری را به نحو معنا داری تقلیل داده است به طوری که افراد عادی جامعه با سرمایه های کم که قصد راه اندازی صنایع کوچک و یا بنگاه های اقتصادی زود بازده را دارند نیز میتوانند وارد این صنعت شوند و از مزایای آن بهره مند گردند .


⭐علاوه بر حجم سرمایه گذاری پایین , به علت هزینه های تولید کم و راندمان بالای دستگاه ها بازگشت سرمایه نیز بسیار سریع میباشد .


✨از جمله بزرگترین مزایای شرکت ای جی از این شرکت ها بعد از در اختیار قرار دادن دستگاه های روغن کشی و نصب و راه اندازی و آموزش , کمک در امر بازاریابی و گذاشتن محصولات شما در فروش آنلاین و خرید و فروش مواد اولیه و محصولات است که خود باعث بر طرف شدن بسیاری از موانع عمده تولید برای افراد تازه وارد به این صنعت می باشد .


❇وضعیت سرمایه گذاری طرح کارگاه روغن کشی کوچک


میزان فضای مورد نیاز طرح کارگاه روغن کشی کوچک


کار کردن با دستگاه روغن کشی به فضایی کوچک نیاز دارد . (حتی در اشپزخانه ی خود)


میزان برق مورد نیاز طرح کارگاه روغن کشی کوچک


حداقل برق مورد نیاز برای 1 دستگاه 1500 وات میباشد ( کمتر از مصرف یک جاروبرقی )


 میزان نیروی کار مورد نیاز طرح کارگاه روغن کشی کوچک


09101864155


www.ag777.com

تاریخ انتشار 27 / 05 / 1398
دسته‌بندی متفرقه
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.