تجدید بیعت با آرمان های معمار کبیر انقلاب

اخبار تماشایی
منتشر شده در 04 آذر 1397

جانشین فرمانده کل سپاه: بسیج فرمول عبور نظام و انقلاب از همه سختی هاست و توانست در برابر دشمنان صف بکشد.


تجمع باشکوه 25 هزار نفر از فرماندهان و بسیجیان نخبه و نمونه سپاه تهران بزرگ صبح امروز در حرم امام راحل برگزار شد.در این همایش فرماندهان و بسیجیان ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل از آمادگی حضور خود در عرصه های مختلف و دستاوردهایشان گفتند.


سردار حسین سلامی صبح یکشنبه در مراسم تجدیدمیثاق 25 هزار نفر از فرماندهان و بسیجیان نخبه سپاه محمد رسول الله(ص) تهران با امام راحل افزود: پیامبر اکرم(ص) رسول عطوفت ها و رحمت للعالمین است و خداوند عالم ایشان را بر خلق عظیم آفریده و سپاه محمدرسول الله(ص) با نام پیامبر اعظم(ص) زینت یافته است.


وی ضمن تبریک ولادت امام جعفر صادق(ع) و هفته بسیج گفت: بسیج از معجزه های ذهنی امام(ره) است و زمانی که تفکر ایجاد نهادی نیرومند، الهی، جهادی و آسمانی در ذهن امام(ره) ایجاد شد هیچ کس باور نمی کرد این شجره طیبه این چنین در اعماق وجود انسان های مومن ریشه بدواند و کسی تصور نمی کرد فلسفه جاوید تشکیل این قدرت نیرومند چیست.


سردار سلامی افزود: اما در اعماق اندیشه های امام راحل تشکیل نیرویی که بتواند در برابر تمام قدرت های عالم ایستاده و از اسلام و مسلمانان و مصالح امت اسلامی دفاع کند شکل گرفت.


وی با بیان اینکه تاریخ 40 ساله انقلاب اسلامی به خوبی ژرف اندیشی امام راحل در تشکیل بسیج را نشان داده است، گفت: بسیج فرمول عبور نظام و انقلاب از همه سختی ها شد و در برابر دشمنان نظام و انقلاب صف کشید.


جانشین فرمانده کل سپاه افزود: زمانی که همه قدرتمندان عالم تصمیم گرفتند انقلاب را با شکست مواجهه کرده و به تمام جهان ثابت کنند بدون اتکا به قدرت های بزرگ نمی توان حکومت تشکیل داد؛ این بسیج بود که با تبعیت از امام و رهبری این نظریه شوم را باطل کرد و بسیج باطل السحر تمام فتنه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی است.


سردار سلامی با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی اظهارداشت: بسیجیان هشت سال ایستادند، شهید شدند، شیمیایی شدند اما مردانه و شجاعانه ایستادند و اجازه ندادند امام مسلمین در نبرد با مشرکان و کفار تنها بماند. ایستادند و قله ها را فتح کرده و دشمنان خدا را به عقب رانده و استقلال کشور را و حرمت نوامیس آن را حفظ کردند.


وی بسیجیان را مظهر نزول ملائک الهی از آسمان به زمین دانست و گفت: بسیجیان فرشتگانی هستند که اسلام را یاری و شرف مسلمین را حفظ می کنند و این به معنای شکست ناپذیری ملت است.


سردار سلامی ادامه داد: بسیجیان مرگ را به استهزاء گرفته و مرگ در راه خدا را سعادت می دانند. به استقبال خطر می روند که خطر به استقبال ملت ایران و سایر ملل مسلمان نیاید.


وی افزود: کسی در این شرایط نمی تواند بر ملت ما مسلط شود، بسیجیان نور خدا را در این کشور جلوه گر ساختند و دشمن در محاسبات خود عبور از شما را ممکن نمی داند.


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمن به خوبی می داند عبور از بسیجیان ناممکن است و این شجره طیبه تسخیرشدنی نیست. دشمن هرچه تلاش کرد تا با تهاجم سنگین فرهنگی بسیجیان را از حمایت دین خدا دور و از رهبر عزیز جدا کند؛ نتوانست.

دیدگاه کاربران