نصب رادار نقطه کور بر روی بسترن بی سی

smartoption
منتشر شده در 06 آذر 1399

سیستم رادار نقطه کور بر روی خودرو بسترن B30

بسیاری از تصادفات ناشی از عدم دید مناسب و نقاط کوری است که در پشت خودرو وجود دارد.این موضوع در حین تغییر مسیر بسیار حائز اهمیت است.کنترل داشتن بر روی تمامی قسمت های خودرو هنگام رانندگی ضروری است.هنگامی که راننده قصد دارد مسیر خود را عوض و یا اینکه از لاینی به لاینی دیگر برود. حتی اگر دقیق ترین آینه ها را هم در اختیار داشته باشید باز هم نقاطی کوری هستند که به آن ها دسترسی ندارید.به همین دلیل نیاز به سیستمی است که بتوان نقاط کور را تشخیص داد.برای این منظور سیستم هشدار نقاط کور Blind Spot Information System ارائه شده است.مسلما خودروی های لوکس امروزی به سیستم تشخیص نقاط کور مجهز می باشند.

مزایای رادار نقطه کور سراتو:

با استفاده از سیستم هشدار نقاط کور شما با خیال راحت می توانید در هنگام رانندگی تغییر مسیر بدهید. همچنین بهترین تصمیم را هنگام رانندگی اتخاذ کنید.

استفاده از رادار نقاط کور به شما کمک می کند تا به نقاط کور خودرو هنگام رانندگی دسترسی پیدا کنید.

وجود این سیستم از وجود ماشین ها و سایر وسایل نقلیه در اطراف خودروی خود اطلاع میدهد.

سیستم هشدار نقاط کور در جلوگیری از تصادفات بسیار کارساز بوده. پس با نصب این سیستم در خودروی خود شما نیز خطرات احتمالی ناشی از تصادفات را کاهش دهید. توجه داشته باشید که سیستم هشدار نقاط کور معمولا به شکل یک حسگر در آینه های بغل ماشین قرار می گیرد. در طول رانندگی هشدارهای لارم را با رنگ های زرد و قرمز به راننده ابلاغ می کند.

نشانی : تهران - سهروردی شمالی - بالاتر از عباس آباد - کوچه افشار جوان - پلاک 14

02188540214 - 02188544437 - 09103077796 - 09123077796

WWW.SMARTOPTION.IR

دیدگاه کاربران