پخش خودکار بعدی

ایران - ونزوئلا ؛ دیداری برای رفع تکلیف

تماشا اسپرت تماشا اسپرت
219


برای دیدن ویدیوهای بیشتر اینجا کلیک کنید.


تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای جام ملتهای آسیا آماده می کند روز سه شنبه در یک بازی دوستانه دیگر باید از ساعت18:30 در ورزشگاه الاهلی در دوحه به مصاف تیم ملی ونزوئلا برود.


تیم ملی کشورمون مدتی است حواشی بسیاری رو اطراف خودش می بینه ، از صحبت های پیشکسوتای فوتبال در مورد عملکرد کارلوس کیروش تا بازی های تدارکاتی که برای آماده سازی این تیم در نظر گرفتن، همه و همه عملکرد تیم ملی رو تحت الشعاع خودش قرار داده. 


مرد پرتغالی تیم ملی اما با چشم پوشی از حواشی اطراف، راه خودش را می رود و به آینده بازیکنانش امیدوار است. 


تیم ملی در بازی تدارکاتی قبلش تو ورزشگاه آزادی با تک گل کریم انصاری فرد تونست حریف گمنام خودش یعنی ترینیداد و توباگو را شکست داد. 


کارلوس کیروش که با عدم حضورش تو ورزشگاه آزادی ،چند روزی رسانه ها رو معطوف به خودش کرده بود و موضوع داغ فضای مجازی بود که چرا سرمربی تیم ملی در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا نکرده و بازی به این مهمی رو از نزدیک تماشا نکرده. بازی که همه چهره ها در استادیوم و در کنار مهمترین چهره حاضر یعنی جانی اینفانتینو حضور داشتن و تنها شخصی که جالی خالیش احساس شد، آقای کیروش، سرمربی تیم ملی بود.  


اما آیا باید دید این بازی های تدارکاتی به تیم ملیمون کمکی خواهد کرد؟؟؟؟ 


چرا که در راس تیم ملی کشورمون، شخصی بسیار انتقاد ناپذر وجود دارد، کارلوس کیروش،! مرد پرتغالی تیم ملی که با این نسل خوب تیم ملی محکوم کسب مقام در جام ملتهاست، موضوعی که از نظر همه کارشناسان دور از دسترس نخواهد بود. 


 شاید این دیدار تدارکاتی رو بی ، در نگاه اول وقتی که به اسم تیم ونزوئلا، تیم درجه دوم آمریکای جنوبی میرسیم فایده و حریف تدارکاتیمون را هم قد و قواره تیم ملیمون ندوینم، اما این تیم تو هفته های گذشته حریف 


تدارکاتی تیم های آسیایی شده، این تیم مقابل تیم ملی امارات، میزبان بازی های جام ملتها، که بازیشون در  متوقف شد.1 بر 1 پیروز شد و مقابل ژاپن در بازی هفته پیش با نتیجه 0 به 2بارسلونا برگزار شد با نتیجه 


این تیم که هدایتش رو بازیکن سابق تیم ملی ونزوئلا، رافائل دودامل را بر عهده داره به نظر تیم دست و پا بسته  لژیونر در ورزشگاه الاهلی قطر به مصاف تیم ملی ایران میره. 21ای رو نداره، این تیم با 


 همه پست ها در حال حاضر در اختیار لژیونرهای سرشناس این کشور ،از درون دروازه گرفته تا پیکان خط حمله ضمن این که نباید از ، قرار داره. سرشناس ترین لژیونرهای ونزوئلا رینکون ستاره خط میانی تورینو ایتالیا است 21 ساله از نیوکاسل انگلیس که با ثبت 29 مهاجمی ، نام بازیکنی همچون سالومون راندون هم به سادگی گذشت . بازی ملی بهترین گلزن رده ملی ونزوئلا محسوب می شود 69گل در 


اما شاید تیم هایی که به عنوان حریف های تدارکاتی برای تیم ملی در نظر گرفته میشه ، اسم هایی بزرگتر داشته باشن هم شخصیت تیم ملیمون بالا میره و هم اینکه تماشاگرای بیشتری برای دیدن بازی به ورزشگاه میان، نه مثل بازی تیم ملی با ترینیداد و توباگو که تو ورزشگاه آزادی استقبالی نشد و حتی بازیهای باشگاهیمون هم پرتماشاگرتر از بازی تیم ملی بود. 


به هر حال هر حرف و صحبتی که می شود تنها از سردلسوزیه و بس. چرا که حتی اهل فوتبال هم نباشی اسم تیم ملی ایران میاد غرورت اجازه نمیده خدشه ای به پرچم سه رنگمون وارد شه. 


شاید ضرب المثل : جوجه رو آخر پاییز میشمارن!!  اینجا خیلی به جا و مناسب باشه، الان که حرف، حرف آقای کیروشه، ولی باید ببینیم بعد از بازی های جام ملتهای آسیا، آقای کیروش چیزی برای گفته داره یا نه؟ 


از همه چیز که رد شیم برای تیم ملیمون آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم که بازهم شاهد برافراشته شدن پرچم کشورمون روی بام آسیا باشیم. 


به امید دیدن یک بازی خوب و رشد روزافزمون تیم ملی ایران

تاریخ انتشار 28 / 08 / 1397
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
ترنج -

ایران فوتبالش رو هواست بابا

صبا -

دیگه مثل قبل به کیروش اعتماد ندارم