دانلود سریال قورباغه تمامی قسمتها | دانلود قانونی سریال قورباغه هومن سیدی

فیلم ایرانی
منتشر شده در 14 دی 1398

دانلود سریال قورباغه


زمان پخش سریال قورباغه سریال قورباغه قسمت اول سریال قورباغه ویکی پدیا تیزر سریال قورباغه دانلود سریال قورباغه دانلود سریال قورباغه هومن سیدی تهیه کننده سریال قورباغه سریال قورباغه چند قسمت است


سریال قورباغه به انگلیسی frog serial یا ghorbaghe – سریال جدید شبکه نمایش خانگی به کارگردانی هومن سیدی ساخته می شود, انتظار تماشای دنیایی نوین و بکر را از هومن سیدی در سریال قورباغه داریم.


در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی سریال ایرانی قورباغه همراه با معرفی بازیگران, بررسی سریال به علاوه خلاصه داستان و عکس سریال خواهیم پرداخت. در ادامه با کد ابزار همراه باشید.


اسامی بازیگران سریال قورباغه


تاکنون حضور نوید محمدزاده به عنوان بازیگر و پیمان شادمانفر به عنوان مدیر فیلمبرداری در این مجموعه قطعی شده است. این چهارمین همکاری سیدی و محمدزاده بعد از فیلم های سیزده خشم و هیاهو و مغزهای کوچک زنگ زده محسوب می شود. هومن سیدی نوید محمدزاده صابر ابر سحر دولتشاهی فرشته حسینی نوید پورفرج و هومن سیدی به عنوان بازیگران این سریال معرفی شده اند.


دانلود سریال قورباغه هومن سیدی


هم اکنون سریال قورباغه هومن سیدی در مرحله تهیه مقدمات – لوازم و تجهیزات است. اسامی بازیگران – موضوع و خلاصه داستان سریال قورباغه (frog Serial یا ghorbaghe tv show) هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است تنها بخشی از بازیگران و چکیده ای کوتاه از داستان سریال سیدی مشخص شده است در صورت انتشار, پیج دانلود سریال قورباغه آپدیت خواهد شد.


خلاصه داستان سریال قورباغه


در خلاصه داستان قورباغه آمده: دنیا برای من جای کوچیکی. بعضی اوقات فکر می‌کنم دارم خفه می‌شم. احساس می‌کنم همه جا بسته است و من نمی‌تونم نفس بکشم


پیش از این خبر ساخت فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم از این کارگردان اعلام شده بود که پس از این سریال ساخته خواهد شد.


این نخستین تصاویر از ساخته جدید هومن سیدی است.بعد از فیلم ستایش شده مغزهای کوچک زنگ زده اولین تیزر از نخستین سریال شبکه نمایش خانگی نوید محمدزاده رونمایی شد.برای کاری که از سال قبل اعلام کرد به خاطرش امسال قید جشنواره فیلم فجر و سیمرغ‌های بی وفایش را می‌زند.


تریلری متفاوت از یک سریال متفاوت. سریالی که روایتی دلهره آور را از تهران تا بانکوک روایت می کند. از ماجرای یک ماده افیونی و ماجراهای عاطفی که در کنار نوید محمد زاده چهرهای سرشناس سینمای ایران چون صابر ابر سحر دولتشاهی و فرشته حسینی را با خود درگیر کرده است.


قورباغه سریالیست که از بهار 99 در شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد.


منبع:دانلود سریال ایرانی

دیدگاه کاربران