پخش خودکار بعدی

کتاب عامل جذب

دوجلدی دوجلدی

جو ویتالی نویسنده کتاب پرفروش محدودیت صفر در کتاب " عامل جذب" از رازهایی صحبت می کند که می تواند به خلق ثروت موفقیت و هرچیزی منجر شود که شما می خواهید. او در این کتاب به خواننده اش می آموزد که کنترل باورهای ذهنی اش را به دست بگیرد و بتواند زندگی رویایی اش را جذب کند.


کارل گوستاو یونگ روان شناس مشهور معتقد است که تا زمانی که ناخودآگاه مان را به خودآگاه تبدیل نکنیم زندگی ما را هدایت خواهد کرد و قادر نخواهیم بود که سکان زندگی را به دست بگیریم.


اما جو ویتالی در کتاب عامل جذب در پنج گام ساده به ما می آموزد که جهت و هدف زندگی خود را به درستی انتخاب کنیم احساسات و ادراک خود را برای دریافت آن متمرکز سازیم و قدرت خلق خواسته هایمان را به دست آوریم.


عامل جذب کلید فراوانی بی پایان است. اگر به آنچه که جو ویتالی در کتابش گفته است عمل کنید نتیجه ای فراتر از حد تصورتان به دست خواهید آورد.


این کتاب برای دگرگون کردن زندگی شما نوشته شده است. پریا حیدری و سید داود غفوری این کتاب را ترجمه کرده اند و انتشارات بهار سبز آن را منتشر کرده است. اگر آماده ایجاد یک تحول بنیادین در زندگی خود هستید این کتاب را از طریق بانک کتاب دو جلدی تهیه و آن را مطالعه کنید.


دوجلدی


dojeldi.com

تاریخ انتشار 06 / 01 / 1399
دسته‌بندی آموزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.