دستگاه سی ان سی cnc طرح فرز

ای جی
منتشر شده در 06 اردیبهشت 1399

به علت استفاده نکردن از ماشین آلات و انجام تمام کارها با دست تا قبل از جنگ جهانی دوم سرعت پیشرفت صنعت بسیار کند بود. در هنگام جنگ جهانی دوم با بکارگیری از ماشین آلات صنعت شروع به رشد کرد و تکنولوژی و ابزارهایی که در دروان جنگ طراحی شده بودند برای مصارف اقتصادی مورد استفاده قرار گرفتند و باعث افزایش قابل توجه ای در تولیدات کارخانه ها و مراکز تولیدی شد.


از سال های بعد از جنگ جهانی دوم دستگاه های NC رشد و پیشرفت خود را آغاز کردند و سرعت تولید را نسبت به کار با دست افزایش چشم گیری دادند.


در آن سال ها برای کنترل آنها از نوار پانچ و بعد از آن از نوار کاست استفاده می شد. در سال های بعد دستگاه cnc شروع به رشد کردند این ماشین های جدید با کامپیوتر کنترل می شدند.


کنترل ماشین cnc بوسیله کامپیوتر به معنی کارایی ساده تر و راحتر از آنها بود. اگر چه اصول بنیادی این ماشین ها مانند نمونه های اولیه می باشند ولی با پیشرفت تکنولوژی شاهد تولید نمونه های متنوعی از اینگونه ماشین ها می باشیم.


دستگاه cnc می توانند عملیات مختلفی مانند برشکاری حکاکی سوراخ کاری وتراشکاری را روی مواد مختلفی مثل شیشه فلز سنگ پلاستیک و غیره انجام دهند. فروشگاه AG با ارائه نمونه هایی از دستگاه cnc با کیفیت در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.


این فروشگاه دارای انواع سه محوره چهار محوره و طرح فرز از دستگاه cnc می باشد. دستگاه cnc طرح فرز نیز دارای سه مدل سه محوره چهار محوره و پنج محوره می باشند.


دستگاه cnc طرح فرز مناسب برای برش و حکاکی انواع سنگ چوب و فلز می باشند.


## توضیحاتی در مورد دستگاه cnc


دستگاه cnc بنا به امکانات و جنسی که از آن ساخته می شوند دارای قیمت های مختلفی هستند که نمونه هایی از آنها را ذکر می کنیم.


اولین فاکتور جنس و کیفیت قطعات تشکیل دهنده دستگاه می باشد عامل دیگر در تعیین قیمت نوع موتور استفاده شده (استپ موتور یا سرو موتور) نوع سیستم حرکتی توان اسپیندل (هر چه توان بالاتر باشد عملیات حکاکی یا برشکاری سریع تر انجام می شود) یکی دیگر از فاکتورهای تعیین کننده قیمت تعداد محورهای دستگاه می باشد.


بعضی از دستگاه cnc روغنکاری خودکار دارند یا دارای چیلر برای خنک کردن اسپیندر می باشند. از دیگر امکانات دستگاه cnc غبار جمع کن برای دستگاه های مخصوص چوب و کنترل دستی برای کنترل دستگاه با دست و در بعضی دستگاه ها قطعه چرخاننده برای تراش قطعات مدور را نیز دارا می باشند.


با خرید از فروشگاه AG شما در هر نقطه از ایران که باشید محصول را برایتان ارسال خواهیم کرد.


شرکت بازرگانی AG همواره تلاش دارد که مرغوبترین و به روزترین دستگاه های cnc را وارد کرده و با نازلترین قیمت و خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه کند و در این راستا کیفیت تمامی دستگاهها و قطعات را تضمین می کند.


CNC مخفف COMPUTER NUMERICAL CONTROL می باشد که به معنای کنترل عددی رایانه ای است در دستگاه های ماشین ابزار سی ان سی مدرن طراحی یک قطعه ی مکانیکی و برنامه تولید آن کاملآ خودکار انجام می شود.


فرز یک دستگاه ماشین کاری است که از ابزار تراش دوار برای براده برداری از جسم مورد نظر استفاده می کند محور ابزار تراش توسط برنامه های داده شده به دستگاه با پیشروی در یک جهت و زاویه ی مشخص عمل براده برداری مورد نظر را انجام می دهد.


اجزای دستگاه های cnc از جمله بال اسکرو گیربکس سیستم روتاری لینیر گاید استپر موتور و … تشکیل شده است و در صنعت های مختلفی از جمله چوباستیلطلا و نقره مسپلکسی و پی وی سی و …استفاده می شود.


09101864155


www.ag777.com

دیدگاه کاربران