پخش خودکار بعدی

کولر گازی جنرال طرح لبخند 12000ررسی مشخصات کیفیت قیمت و خرید کولر گازی جنرال (general) طرح لبخند 12000 در فروشگاه اینترنتی علی دادا 


https://alidada-co.com/shop/general-split-smile-12000


فروش انواع کولر گازی در فروشگاه اینترنتی علی دادا 


کولر گازی جنرال 12000 یک اسپیلیت (spilite) سرد و گرم با موتور توشیبا میباشد. این کولر گازی با توجه به کارایی و موتور خوب بکار رفته در آن محبوبیت بسیاری در بین خریداران برخوردار دارد. 


قیمت خوب و مناسب همراه با مصرف کم برق و کارایی عالی و قدرتمند از ویژگی‌های کولر گازی جنرال طرح لبخند می‌باشد. 


کولر گازی general طرح لبخند 12000توانایی کارکرد در هر دو فصل سرد و گرم را داراست این امکان به دلیل قابلیت سرمایش و گرمایش این محصول میباشد. 


GENERAL Split 12000: 


کمپرسور کولر گازی general طرح لبخند 12000 ساخت ژاپن می‌باشد شرکت مستقر در تایلند سفارش مونتاژ را به چین می‌دهد. بیشتر قطعات این محصول ساخت توشیبای ژاپن می‌باشد. 


اسپیلیت کولر گازی به صورت دو تکه می‌باشد دارای یک پنل است. 


پنل کولر گازی قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد و میتوان از طریق کنترل ریموت مخصوص خود از فاصله نسبتا دور اقدام به کنترل و مدیریت آن کرد. 


کولر گازی جنرال طرح لبخند 12000 می‌تواند هوا را تا 11 متر هدایت کند. کولرگازی اسپلیت تک پنل طرح لبخند 12000 به واسطه موتور روتاری خود می‌تواند محیطی به فضای 12 تا 35 متر مربع را پوشش دهد البته این فضا در مکان‌های تجاری به 1 تا 12 متر مربع کاهش می‌یابد. 


سوپر مارکت‌ها و مکان‌‌های تجاری که دارای یخچال و دستگاه‌های گرمایشی می‌باشند حتما باید با مشاوره و راهنمایی کارشناسان سایت اقدام به خرید کولر گازی نمایند. 


صدای فن در این کالا بسیار کم می‌باشد. پرتاب باد این کولر گازی در 4 جهت بالا پایین چپ و راست تا 11 متر می‌باشد. 


کولر گازی جنرال سرد و گرم 12000 (طرح لبخندی) یک دستگاه تصفیه هوای قدرتمند نیز می‌باشد. فیلتر تصفیه هوای محصول قادر است ذرات بسیار ریز گرد و غبار که با چشم مسلح هم نمیتوان مشاهده کرد و همچننین دود سیگار را از محیط خانه و محل کار شما پاکسازی کند و هوای بسیار مطبوع و تازه‌ را وارد محل نماید. 


شما می‌توانید کولر گازی جنرال طرح لبخند 12000 اصل را با اطمینان خاطر و همراه با ارسال رایگان از فروشگاه اینترنتی علی دادا تهیه بفرمایید.

تاریخ انتشار 26 / 02 / 1398
دسته‌بندی اقتصادی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.