کرین 12 متری secced,اجاره تجهیزات فیلمبرداریفیلمبرداری با کرین پروجیب

پارس لنز
منتشر شده در 01 شهریور 1398

کرین 12 متری ساخت شرکت Seccedاین کرین ساخت شرکت Secced بوده و هد کرین آن کاملا روان جابجا می‌شود و پاسخ‌گویی مناسبی به فرمان‌های حرکتی فیلمبردار از خود نشان می‌دهد که در حد و اندازه برندهای مطرح و گران قیمت این صنعت قرار می‌گیرد. اسلیپ رینگ نصب‌شده بر روی هد کرین برای Panning یا حرکت در راستای افقی کاربرد دارد و امکان انجام جابجایی هد کرین توسط ریموت را فراهم می‌‌کند.


حداکثر ارتفاع بوم (محل قرارگیری لنز دوربین) به 8٫3 متر و حداقل ارتفاع به 6٫9- متر می‌رسد. هد کرین دارای حداکثر تحمل وزن 20 کیلوگرم بوده که برای نصب دوربین‌های فیلمبرداری حرفه‌ای (ENG) به همراه لنزهای متصل مناسب است. همان‌‌طور که در بالا گفته شد می‌توان هد کرین را در راستای افقی و عمودی (Pan/Tilt) جابجا کرد و همچنین سرعت حرکت و میزان روان بودن آن نیز قابل تنظیم است. زاویه حرکت در راستای عمودی یا همان Tilt بین 55- تا 45+ درجه می‌‌باشد.


کنترلر این کرین به‌گونه‌ای طراحی شده که برای کنترل دوربین‌های فیلمبرداری حرفه‌ای با لنز متصل فوجی و کانن کاملا ایده آل است. برای مثال با این کنترلر می‌توان تنظیمات زوم فوکوس دیافراگم و یا سرعت زوم را انجام داد. همچنین قابلیتی دارد که به واسطه آن می‌توان زوم یا فوکوس را به حالت معکوس انجام داد.


🌐www.parslens.com


📲09192181181

دیدگاه کاربران