انگشتر مردانه فیروزه عنکبوتی نیشابوری اصل دست ساز کد R22

زرسی
منتشر شده در 16 دی 1398

اینبار قصد معرفی یکی دیگر از جذاب ترین انگشتر های فیروزه نیشابور سایت زرسی را داریم انگشتر مردانه فیروزه عنکبوتی نیشابوری اصل دست ساز کد R22 انتخابی عالی برای مردان زیبا پسندیست که به دنبال خاص و جذاب بودن می باشند. شاید به جرات می توان گفت این انگشتر یکی از زیباترین انگشترهای فیروزه نیشابور عنکبوتی موجود در فروشگاه های اینترنتی می باشد رکاب این انگشتر فیروزه عنکبوتی نیشابوری که توسط جواهرسازان سایت زرسی طراحی و تولید شده است کاملا دست ساز بوده و علاوه بر اینکه از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است دارای شبکه کاری استادانه و زیبایی می باشد که در کنار استحکام رکاب جذابیت خاصی به این انگشتر مردانه فیروزه بخشیده است. تراش نگین فیروزه این انگشتر دامله ای می باشد و توسط هنرمندان فروشگاه اینترنتی زرسی به صورت خیلی حرفه ای و تخصصی تراش خورده است. این انگشتر فوق العاده را می توانید به عنوان هدیه ای ماندگار و به یادماندنی به عزیزان خود تقدیم نمایید تا علاوه بر زیبایی این انگشتر از خواص فیروزه نیشابوری هم بهره مند شوند.


ضمنا این انگشتر فیروزه نیشابور کهنه می باشد که از ارزش بسیار بالایی برخوردار هست.


جهت مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر درباره ی این انگشتر مردانه فیروزه نیشابور دست ساز به لینک زیر مراجعه کنید:


انگشتر مردانه فیروزه عنکبوتی نیشابوری اصل دست ساز کد R22


این انگشتر مردانه فیروزه عنکبوتی نیشابوری اصل در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.


اگر به دنبال انگشتر مردانه فیروزه نیشابوری اصل هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی مقایسه و انتخاب انگشتر مردانه فیروزه مورد نظر خود لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

دیدگاه کاربران