پخش خودکار بعدی

حواشی پیش فروش امروز شرکت سایپا

اخبار تماشایی اخبار تماشایی
228

باز شدن سایت خودروسازان به منظور پیش‌فروش محصولات آن‌ها پس از یک وقفه نه چندان طولانی، امروز با حواشی زیادی مطرح شد.


به دلیل حضور یک‌‌باره تعدادزیادی از متقاضیان به سایت خرید گروه خودروسازی سایپا و عدم گنجایش این سایت، کاربران با مشکلات زیادی مواجه شدند که عدم کفاف بسته اینترنتی تنها یکی از مصادیق آن است.


یکی از کاربران در این‌باره در شبکه‌های اجتماعی نوشت: سرعت اینترنت با حجم 16 مگابات تکافوی ورود به سایت فروش سایپا را نکرد و در کمتر از سه دقیقه سایت بسته شد و زمان کافی در اختیار من نبود تا درخواست خود در این زمینه را ثبت کنم.


براساس این گزارش، یکی دیگر از متقاضیان خرید با نگاهی مشکوک به ثبت درخواست در سایت سایپا عنوان کرد: اگر کسی موفق به ثبت درخواست خود در سایت سایپا شد با ارسال عکس ما را از ادامه کار مطمئن کند زیرا این نوع ثبت‌نام مشکوک به نظر می‌رسد.


وی ادامه می‌دهد: چه کسی توانسته در کمتر از 20 ثانیه اطلاعات فردی و درخواست خرید خودرو خود را ثبت کند که ما دومین نفر باشیم. به نظر این کار گروه خودرو سازی سایپا سرکار گذاشتن تعداد زیادی از متقاضیان خرید خودرو است.


ان گزارش حاکی از آن است که، بنا به گفته برخی از کاربران بسیاری از خریداران ساعتی پیش از باز شدن سایت در انتظار بوده‌اند که تا این ساعت موفق به ثبت درخواست خود نشده‌اند.

تاریخ انتشار 14 / 06 / 1397
دسته‌بندی خبری
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.