پخش خودکار بعدی

6 سایت ساز عالی وب و همیشه رایگاننام من استیو است و من بیش از 50+ سازنده وب سایت را در گزارش سایت سازنده وب سایت خود مرور کرده ام. اما این ویدئو مدتی را برای شما صرفه جویی می کند - به جای گذر از هر سازنده وب سایت که من تاکنون بررسی کرده ام می توانم 6 بهترین را مرور کنم.


من این 6 را به هیچ وجه قرار نمی دهم - درعوض هر کدام از نقاط قوت منحصر به فرد خود را دارند که می خواهید از آنها برای استفاده استفاده کنید:


Squarespace دارای تم های عالی و ویژگی های عالی است. و مانند یک محصول اپل بصری است.


ویرایشگر بوم خالی Wix آزادی زیادی برای شخصی سازی ارائه می دهد - هرچند که گاه ممکن است گیج کننده شود.


Weebly بسیار آسان برای استفاده است. این همان چیزی است که من به هر کسی که احساس ترس و وحشت دارد یا فوق العاده فن آوری ترجیح می دهد توصیه می کنم.


جالب توجه بهترین سازنده وب سایت یک صفحه ای است. (وب سایتهای یک صفحه وب سایتهای طولانی هستند که در آن پیمایشها از بالا و پایین صفحه پیمایش می شوند.)


Shopify بهترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیک است. (برخلاف Squarespace Wix Weebly و Strikeingly Shopify فقط برای ساخت وب سایت های تجارت الکترونیک است - بنابراین دارای پیشرفته ترین ویژگی های تجارت الکترونیک است.


فرمت بهترین سازنده نمونه کارها است.


اینها تنها سازندگان وب سایت نیستند که می توانید انتخاب کنید. در واقع موارد بسیاری موارد دیگری را در گزارش سازنده سایت خواهید یافت. اما این 6 بهترین هستند و من هریک از آنها را به شدت توصیه می کنم.


کار من توسط کمیسیون های وابسته پشتیبانی می شود - بنابراین ممکن است یک کمیسیون از لینک های موجود در توضیحات ویدیو کسب کنم.

تاریخ انتشار 10 / 07 / 1398
دسته‌بندی آموزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.