پخش خودکار بعدی

بازیگر گاندو به کمپین ستاره‌ها پیوست

کمپین ستاره ها کمپین ستاره ها
48


برای کمک به بازسازی مناطق سیل زده؛

بازیگر گاندو به کمپین ستاره‌ها پیوست

پندار اکبری بازیگر تلویزیون و سینما به کمپین ستاره ها برای بازسازی مناطق سیل زده ملحق شد.

به گزارش "ورزش سه" خودت را با خدا مقایسه نکن بگذار مردم هرطور می خواهند سوا کند انشالله که خدا هم در روز حساب شما را سوا کند و در بین خوبان قرار دهد.

" من پندار اکبری هستم و در حمایت از مردم عزیز سیل زده کشورمان به کمپین ورزش سه می پیوندم. امیدوارم همه شما عزیزان از این کمپین حمایت کنید و در این مسیر همراهمان باشید.

من از کلیه هنرمندانی که من را می شناسند و من آن ها را می شناسم درخواست می کنم به این کمپین ملحق شوند و ما را تنها نگذارند."

پندار اکبری بازیگر سریال "گاندو" نیز با این جملات به کمپین ستاره ها برای بازسازی مناطق سیل زده ملحق شد.

وبسایت ورزش سه با همکاری سازمان جوانان و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کمپینی را برای کمک به آسیب دیدگان سیل های اخیر شروع کرده است. چهره های ورزشی و هنری همانند برانکو ایوانکوویچ، جواد نکونام، پژمان جمشیدی ،امیر قلعه نویی، کیمیا علیزاده، یحیی گل محمدی، مجید جلالی، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان، و ... در این کمپین شرکت و یک نفر را برای کمک به سیلزدگان به چالش کشیدند تا این زنجیره برای جمع آوری هرچه بیشتر کمک‌های مردمی ادامه دار باشد.

هم‌وطنانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا و یا کد دستوری #112737 مبلغ موردنظر خود را به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز نموده و رسید آن را برای وب‌سایت ورزش سه ارسال نمایند تا علاوه بر اجر معنوی، نامشان در میان شرکت‌کنندگان در کمپین ثبت شود.

کمپین ستاره‌ها 22 اردیبهشت آغاز و به مدت شش ماه در وب‌سایت ورزش سه ادامه خواهد داشت. کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی ستاره‌های ورزشی و هنری مستقیماً به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز خواهد شد و "ورزش سه"دخل و تصرفی در آن ندارد.

تاریخ انتشار 24 / 04 / 1398
دسته‌بندی ورزشی
نظرات کاربران
نظری برای نمایش وجود ندارد.