افزایش 32 درصدی شهریه مصوبه مدارس غیر دولتی

اخبار تماشایی
منتشر شده در 28 شهریور 1400

مدیرکل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش افزود: این شهریه اعلامی شهریه ثابت و فوق برنامه مصوب هر مدرسه در آموزش مجازی یا حضوری است و دریافت وجه بیش از این مبلغ قانونی نیست.


وی تاکید کرد: خانواده‌هایی که بیش از نرخ مصوب پرداخت کرده اند می‌توانند با ورود به سامانه شکایت خود را ثبت کرده ویا با تلفن 4317 تماس بگیرند.


آقای صالح ادامه داد: شهریه اعلامی به طور میانگین 32 درصد نسبت به سال گذشته افزایش دارد که براساس نرخ تورم سالانه محاسبه شده است.


وی افزود: شهریه 17 هزار و 200 مدرسه روی سامانه قرارگرفته است و مدارسی که شهریه آن‌ها روی سامانه قرار نگرفته مدارسی هستند که نسبت به شهریه اعلامی آموزش و پرورش اعتراض داشته و یا تکلیف خود را برای سال تحصیلی سال آینده مشخص نکرده اند.


مدیرکل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: پوستر نرخ شهریه مصوب به همه مدارس غیر دولتی ارسال شده و موسسان مدارس موظفند که این پوستر را در معرض دید خانواده‌ها قرار دهند.


آقای صالح یاداور شد: خانواده‌هایی که تا اول مهر وشروع سال تحصیلی قصد جابجایی مدرسه فرزنده خود را دارند می‌توانند 95 درصد شهریه پرداختی را از موسسان مدرسه پس بگیرند.

دیدگاه کاربران