برترین شرکت های طراحی سایت

طراحی سایت - طراحی سایت تهران - ارزان - شرکتی - فروشگاهی - حرفه ای

طراحی سایت


Weebly - https://www.sitebuilderreport.com/try/weebly؟utm_source=youtube&-- utm_campaign = free_website_builders_2 & l = امکانئو


Ucraft - https://www.sitebuilderreport.com/try/ucraft؟utm_source=youtube&-- utm_campaign = free_website_builders_2


قابل توجه - https://www.sitebuilderreport.com/try/strikingly؟utm_source=youtube& utm_campaign=free_website_builders_2


XPRS - https://www.sitebuilderreport.com/try/xprs؟utm_source=youtube&-- utm_campaign = free_website_builders_2


جیمدو - https://www.sitebuilderreport.com/try/jimdo؟utm_source=youtube&-- utm_campaign = free_website_builders_2


سایت های گوگل - https://www.sitebuilderreport.com/try/google-sites؟utm_source=youtube& utm_campaign = free_website_builders_2


Wix -


من ماه گذشته را صرف آزمایش سازندگان وب سایت رایگان کردم و واقعیت این است: من فکر نمی کنم که سازندگان وب سایت به دنبال این هستند که چیزی را به صورت رایگان ارائه دهند اما - با کمی تحقیق قطعا می توانید آن را عملی کنید.


این ویدیو شما را از طریق 8 محبوب ترین سازنده وب سایت دنبال می کند:


Wordpress.com به طور تصادفی تبلیغات را به وب سایت شما اضافه می کند - هیچ راهی برای کنترل مکان نشان دادن تبلیغات وجود ندارد. نه چندان خوب!


Wix دارای یک طرح پرداخت عالی اما برنامه رایگان بسیار محدود است. زیر دامنه رایگان طولانی و ناخوشایند است آگهی کاملا مزاحم است و محدودیت پهنای باند آنها را دارد.


Google Sites جذاب است - می توانید دامنه سفارشی اضافه کنید که عالی است! تنها سازنده وب سایت رایگان دیگر که اجازه این کار را می دهد Ucraft است. متاسفانه سایتهای Google واقعا برای مشاغل کوچک نیست. آنها فقط یک الگوی ارائه می دهند.


جیمدو شامل یک تبلیغ کوچک است که به راحتی از دست می دهید. آنها یک زیر دامنه بسیار خوب ارائه می دهند - اما ای کاش "رایگان" را در آن حذف کردند.


XPRS هیچ تبلیغاتی در وب سایت خود ندارد - این بسیار جذاب است! متاسفانه URL رایگان بسیار طولانی است.


Strikingly یک سازنده وب سایت عالی است. این برای ساخت وب سایت های یک صفحه طراحی شده است. این برنامه رایگان دارای زیر دامنه عالی است و شامل تجارت الکترونیکی (محدود به 1 محصول) همچنین شامل 5 گیگابایت پهنای باند است.


Ucraft اجازه دهید شما یک دامنه سفارشی را به شما وصل کنیم - عالی است! این یک تبلیغ کوچک است که در کنار وب سایت شما حرکت می کند و شما را به 1 صفحه محدود می کند.


Weebly انتخاب من برای بهترین سازنده وب سایت است. این یک وب سایت سازنده عالی با یک برنامه رایگان قوی است: یک زیر دامنه خوب تجارت الکترونیک و آنها تنها سازنده وب سایت رایگان برای ارائه پهنای باند نامحدود هستند. شما می خواهید مطمئن شوید که می توانید با تبلیغات Weebly در صفحات رایگان زندگی کنید.


من همچنین چند نکته در مورد چگونگی کنار گذاشتن محدودیت های رایج در برنامه های رایگان را پوشش می دهم: نحوه اضافه کردن نام دامنه تغییر مسیر نحوه اضافه کردن Google Analytics و چگونگی افزودن تجارت الکترونیکی - حتی اگر سازنده وب سایت رایگان از این برنامه ها پشتیبانی نکند.

دیدگاه کاربران