کتاب جعبه سیاه اینستاگرام

دوجلدی
منتشر شده در 06 فروردین 1399

ممکن است شما یکی از کسانی باشید که از فضای اینستاگرام برای کسب و کار دیجیتال خود استفاده می کنید. پس احتمالا دوست داریدکه به موفقیت زیادی برسید. حتما دوست دارید که رقبایتان را در بازار کسب و کار دیجیتال حذف کنید. شاید دلتان بخواهد مثل آمازون به یکی از بی رقیب ترین کسب و کارهای دیجیتال تبدیل شوید. رسیدن به این موفقیت سخت نیست. برای رسیدن به این موفقیت باید سه قدم بردارید.


قدم اول این است که کتاب "مانند آمازون فکر کنید" را بخوانید. این کتاب توسط #جان_راسمن نوشته شده است که از مدیران سابق فروشگاه اینترنتی آمازون بوده است. او راز و رمزهای موفقیت آمازون را در این کتاب بیان می کند.


قدم بعدی که باید بردارید این است که فضای اینستاگرام را به خوبی بشناسید. اینستاگرام الگوریتم های خاص خودش را برای کسب و کارهای دیجیتال دارد که به کمک کتاب " جعبه سیاه اینستاگرام" به خوبی می توانید آن ها را بشناسید.


به کمک این دو کتاب می توانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید برندتان را به خوبی معرفی کنید رضایت مشتری را جلب کنید موانع موجود بر سر راه رضایت مشتری را برطرف کنید و خواسته های آن ها را برطرف کنید.


قدم سوم شما این است که این کتاب ها را از طریق بانک کتاب دو جلدی تهیه کنید و آن ها را مطالعه کنید. حالا دیگر هیچ مانعی بر سر راه موفقیت شما نیست.


دوجلدی


https://dojeldi.org

دیدگاه کاربران